Sesja Rady Powiatu - zgodnie i świątecznie

  • Redakcja TV Gawex
  • 2014-12-19 18:08:46
Sesja Rady Powiatu - zgodnie i świątecznie
  • Foto: TV Gawex

Dziś (19.12) równo o godzinie 12.00 rozpoczęła się, ostatnia w tym roku, sesja Rady Powiatu.

Spotkaniu towarzyszyło wiele świątecznych akcentów, a serdeczna atmosfera udzieliła się chyba wszystkim uczestnikom dzisiejszych obrad. Tym bardziej, że rozpoczęcie Rady poprzedziła wizyta szczecineckich harcerzy z komendantem Hufca ZHP hm. Zofią Gańską. Harcerze, zgodnie z wieloletnią już tradycją, przekazali na ręce starosty Krzysztofa Lisa Betlejemskie Światło Pokoju.

Kolejnym świątecznym akcentem było wspólne śpiewanie świątecznych kolęd oraz wzajemne życzenia zdrowia i pomyślności na nadchodzący rok 2015. Tu, do kolęd i życzeń dołączyli się pensjonariusze DPS z Bornego Sulinowa, którzy przybyli z wizytą na dzisiejszą, przedświąteczną sesję. Goście przywieźli radnym i urzędnikom samodzielnie przygotowane słodkie podarunki. Po tych uprzejmościach, radni, zgodnie z planowanym porządkiem przystąpili do obrad, przyjmując jednogłośnie wszystkie uchwały.

Następnie głosowaniu poddano kwestię wynagrodzenia Starosty Krzysztofa Lisa, który co ciekawe, na czas głosowania opuścił salę obrad. Kwestia wynagrodzenia Starosty nie budziła jednak żadnych wątpliwości i głosami 17 radnych została zatwierdzona na poziomie z lat ubiegłych.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: