WYNIKI KONKURSU. Sprawdź, czy jedna z 15 choinek powędruje właśnie do Ciebie!

 • KW
 • 2014-12-18 12:51:06
WYNIKI KONKURSU. Sprawdź, czy jedna z 15 choinek powędruje właśnie do Ciebie!
 • Foto: TV Gawex

Zgodnie z zapowiedzią dziś, 18 grudnia zakończył się konkurs, w którym do wygrania było 15 choinek. Choinki przygotowało Nadleśnictwo Szczecinek.

Aby otrzymać jedną z 15 choinek należało napisać w formularzu kontaktowym, który dostępny był na naszej stronie internetowej, życzenia świąteczne dla mieszkańców swojej miejscowości. Spośród wielu nadesłanych życzeń wybraliśmy 15 najpiękniejszych, których autorami są:

 • Pan Marcin Olszewski - Szczecinek
 • Pan Marcin Szymański - Szczecinek
 • Pan Edward Tkaczuk - Szczecinek
 • Pani Bożena Mliczak Kotwica - Szczecinek
 • Pan Patryk Wasylczyszyn - Szczecinek
 • Pani Kamila Sadzik - Szczecinek
 • Pani Ewelina Kuberska - Szczecinek
 • Pan Marcin Lewandowski - Szczecinek
 • Pani Marzena Hanus - Szczecinek 
 • Pan Łukasz Biesiada - Sitno
 • Pan Paweł Krawczyk - Szczecinek
 • Pani Paulina Mazurkiewicz - Czarne
 • Pani Ewa Macieszyn - Szczecinek
 • Pani Maria Kowalska - Szczecinek
 • Pani Karolina Andrysz​ - Szczecinek 

Osoby z listy powyżej, prosimy o zgłaszanie się do Biura Obsługi Klienta, ulica Bohaterów Warszawy 1, Szczecinek. Otrzymacie Państwo kupony, na podstawie których TYLKO w dniach 19 (od godziny 9:00 do 15:00), 22 (g. 7-15) i 23 (g. 7-15) grudnia możecie odebrać choinkę w Nadleśnictwie Szczecinek, ulica Kościuszki 22, pokój numer 19.  

Poniżej prezentujemy zwycięskie życzenia:

Radujmy się, zamiast smucić! Nic nie jest bez znaczenia, nic nie dzieje się tylko przez przypadek! Boże Narodzenie to czas zmian, cudów i nadziei, ale jeden jest warunek- NIE ZABIJAJMY RADOŚCI i potrzeby dzielenia się miłością. Gdy otworzycie szeroko swoje serca i zaprosicie do szczęścia swych wrogów, świat Wasz rozbłyśnie na nowo wszystkimi barwami!

**

Aby nowy rok łączył mieszkańców Szczecinka, przyniósł dużo radości i zdrowia, dał Nam wszystkim ogrom miłości i zrozumienia dla naszych najbliższych.

**

Nim gwiazdka zagaśnie i święta przeminą, niech pobłogosławi Panienkę z dzieciną, niech się życie w szczęśliwości oplata, Dziś, jutro, w Rok Nowy, po wszystkie lata, Niech Szczecinek piękny pozostanie. WESOŁYCH ŚWIĄT! :)

**

Minął kolejny rok i zbliżają się długo oczekiwane, magiczne Święta Bożego Narodzenia. Nadchodzi wyjątkowy dzień w roku, w którym gasną spory, milkną kłótnie a otwierają się ludzkie serca. Pięknie ustrojona choinka, wesołe dźwięki kolęd, radość, ciepło, życzliwość i nadzieja niech oznajmiają, że nadszedł czas odpoczynku i świętowania. Niech magia Bożego Narodzenia sprawi, że radość i miłość zawita do każdego domu a nadzieja, spokój i szczęście zagoszczą w sercu każdego z Nas. Dla wszystkich mieszkańców Szczecinka najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia i pomyślnego Nowego 2015 Roku.

** 

MIASTO moje S zczęśliwe niech będzie Z apomni o troskach i C ieniach Z a kżdym rogiem niech uśmiech zagości E mpatia serca niech grzeje C złowiekiem niech zawsze człowiek tu będzie I walk niech mniej się rozgrywa N a wszystkie bolączki niech znajdzie się sposób E tykaa niech nie przegrywa K olejny rok znów razem przeminął - N iech życzeń nie będzie końca A jedno z nich choć spełnić się może S zczególne w taki czas Z awsze "kochaj" nas

**

Świąt wypełnionych miłością, radością, niosących spokój i odpoczynek oraz Nowego Roku spełniającego wszystkie marzenia!

**

Najpiękniejszych świąt Bożego Narodzenia wypełnionych zapachem świątecznych wypieków, nutą wspólnie śpiewanej kolędy, ciepłem kochających serc, bliskością, radością i pokojem...

**

Święta Bożego Narodzenia to czas pełen miłości i wzajemnego zrozumienia. Człowiek odnosi się do wszystkich z czułością i empatią. Jest to czas gościnności, wspólnych rozmów i śpiewania kolęd. Szczecinek już w czasie adwentu staje się kolorowy, święcący a w powietrzu unosi się przedświąteczna magia. Wszystkich mieszkańcom tego zacnego miasta życzę, by zapomnieli choć na jeden dzień, na jedną godzinę o problemach życia codziennego i pomyśleli o sobie i swoich bliskich. Niech każdy przystanie na chwilę i ujrzy, ile dobra i miłości go otacza. Niech te święta pozwolą docenić drugiego człowieka i jego siłę do walki z przeciwnościami losu. Niech będzie to czas wspólnego świętowania, rozmów na ciekawe tematy, dostrzeżenia pozytywnych stron Państwa życia. Niech pachnąca choinka sprawia, że na sercu zrobi się cieplej, a blask kolorowych bombek oświeci Państwa spojrzenie. Niech Mikołaj nie zapomni odwiedzić wszystkich domów i sprawić niespodzianek od najmłodszego do najstarszego członka rodziny. Życzę Państwu energetycznych, wesołych, radosnych, pełnych pyszności i błogości Świąt Bożego Narodzenia!

**

„Pokój zamieszka, podczas gdy Pan przybędzie” W adwentowej refleksji, W skupieniu tuż przy konfesjonale, W ciszy wyczekiwania na wigilijną gwiazdę, Do gorącego i otwartego serca, Niech przyjdzie Pan i umocni nas swoim pokojem, Byśmy go mogli rozdawać na każdym kroku tam, gdzie niepokój. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i nadchodzącego Nowego Roku 2015, składam Wam najlepsze życzenia świąteczne dla wszystkich bliskich, całej rodziny i znajomych. Niech te Święta będą jedyne w swoim rodzaju, niech okażą się tak piękne, jak jest to możliwe, a także niech przyniosą mnóstwo radości i szczęścia. Błogosławionych świąt Bożego Narodzenia!

**

MIeszkańcom mojego Miasta życzę pogody ducha oraz żeby każdym dniem cieszyć się że mieszkamy w tak pięknym mieście które cały czas się rozwija. Żebyśmy byli szczęśliwi chodząc po naszych ulicach oraz żeby każda wycieszka po naszym parku sprawiała wiele przyjemności z tych widoków. Zdrowych spokojnych świąt w rodzinnym gronie , Cieszmy się z narodzin Jezusa spedzając czas z bliskimi spiewjąc kolędy oraz by przyjście Jezusa na świat sprawiło wiele radości .Smutki problemy odłóżmy na bok i poświęcimy te dni na duchowe przeżywanie świąt Byśmy w Nowym roku byli bardziej szczęśliwszy oraz kązdy dzień był lepszy od poprzedniego.Dążmy do spełniania swoich marzeń Wesołych Świąt.

**

W ten mroźny, wigilijny wieczór składam Wam szczere życzenia; Zdrowia, szczęścia, powodzenia; By święta w rodzinnej atmosferze Wam mijały, a wszystkich mieszkańców Sitna Pan Bóg miłością obdarzył!

**

Wszystkiego co najlepsze dla każdego mieszkańca żeby burmistrz polewał nam grzańca. Parku zielonego, jeziora czystego, Powietrza świeżego i smogu małego. Wigilii z najbliższymi świętowania i Nowego Roku na Placu witania! :)

**

W Wigilię Bożego Narodzenia Gwiazda Pokoju drogę wskaże. Zapomnijmy o uprzedzeniach, otwórzmy pudła słodkich marzeń. Niechaj Aniołki z Panem Bogiem, jak Trzej Królowie z dary swymi, staną cicho za Twoim progiem, by spełnić to, co dotąd było snami. Ciepłem otulmy naszych bliskich i uśmiechnijmy się do siebie. Świąt magia niechaj zjedna wszystkich, niech w domach będzie Wam jak w niebie...

**

Wszystkim mieszkańcom Szczecinka pragnę złożyć świąteczne życzenia: niech pod rodzinnym dachem nie zabraknie światła świecy, ciepła rodzinnej atmosfery i spełnienia najskrytszych marzeń. Niech wszystkie dni w nowym roku będą tak piękne i szczęśliwe, jak ten jeden wigilijny wieczór. Niech uśmiech naszych bliskich rozpłomienia serca, dając nadzieję na lepsze jutro, na lepszy, każdy z nadchodzących dni. Niech te życzenia popłyną do wszyskich mieszkańców Szczecinka tego wszystkiego życzy mieszkanka Szczecinka.

**

Drodzy Mieszkańcy! Przed nami najpiękniejsze i najbardziej radosne święta, z bogatą tradycją i pięknymi śpiewami. Wszystkim mieszkańcom Szczecinka życzymy, aby atmosfera nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia towarzyszyła nam przez cały 2015 Rok. Niech zrozumienie oraz serdeczna współpraca buduje naszą małą Szczecinecką Ojczyznę; staje się źródłem trwałej radości, pokoju ducha i optymizmu.

DZIĘKUJEMY ZA WSZYSTKIE NADESŁANE ŻYCZENIA!

WYNIKI KONKURSU. Sprawdź, czy jedna z 15 choinek powędruje właśnie do Ciebie!

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: