Kacper Grześ zdobył brązowy medal na Mistrzostwach Polski w dwuboju

• 2014-12-15 12:37:01

13 grudnia w Drzonkowie odbyły się ogólnopolskie finały zawodów dwubojowych "Penta Day", w których Kacper Grześ, zawodnik MKP Szczecinek zdobył trzecie miejsce.

Zawody, które odbyły się w sobotę (13.12) to zawody dwubojowe z dyscypliny pięciobój nowoczesny. Ze Szczecinka startowały dwa kluby Triathlon Szczecinek i MKP Szczecinek. Miło nam poinformować, że zawodnik z MKP, Kacper Grześ zajął trzecie miejsce w roczniku 2003. Jest on więc trzecim zawodnikiem w Polsce, dwuboistą, który trenuje w naszym klubie pływackim - poinformował nas Kamil Biegański z MKP.

Kacper doskonałą formę zaprezentował zarówno w pływaniu, jak i w bieganiu. Jak sam mówi, nie jest łatwo połączyć te dwie dyscypliny sportu. Brązowy medalista musiał pokonać 600 metrów biegu i 50 metrów pływania.

W tych samych zawodach startowała również Aleksandra Baranek, która zajęła VI miejsce w kategorii rocznika 2004.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!