Kolizja z udziałem radiowozu straży miejskiej i apel do kierowców, czyli interwencje tygodniowe SM

  • KW
  • 2014-12-08 12:13:41
Kolizja z udziałem radiowozu straży miejskiej i apel do kierowców, czyli interwencje tygodniowe SM
  • Foto: TV Gawex

W okresie od 1.12.2014 do 7.12.2014 r. strażnicy podjęli 75 interwencji wobec 64 osób, a 7 osób zostało ukaranych mandatami karnymi.

1.12.2014 r. około godziny 22:15 dyżurny Straży Miejskiej otrzymał telefoniczne zgłoszenie o mężczyźnie śpiącym na klatce schodowej jednego z bloków. Przybyły na miejsce patrol zastał tam mężczyznę upojonego alkoholem, który nie mógł ustać na nogach. Mężczyzna został przewieziony do szpitala.

2.12.2014 około godziny 18:20 podczas interwencji wobec bezdomnych, jeden z nich poprosił o umieszczenie w ośrodku dla bezdomnych. Bezdomny ten został przewieziony do ośrodka w Przeradzi. Około godziny 19:45 kolejna osoba bezdomna została przewieziona do ośrodka dla bezdomnych w Przeradzi.

4.12.2014 około godziny 9:50 strażnicy zostali wezwani na interwencję do szpitala, gdzie bezdomny po udzieleniu mu pomocy odmówił opuszczenia poczekalni. Bezdomny ten został przez strażników umieszczony w noclegowni.

4.12.2014 około godziny 17:00 strażnicy otrzymali wezwanie do bezdomnego przebywającego w oddziale ratunkowym szpitala. Bezdomny po udzieleniu mu pomocy lekarskiej został przez strażników umieszczony w noclegowni.

Apel do kierowców o ostrożną jazdę. Warunki na drogach pogarszają się. Już w piątek mieliśmy marznący deszcz powodujący gołoledź. Przykładem może być kolizja z radiowozem straży miejskiej, który zatrzymał się przed skrzyżowaniem z drogą z pierwszeństwem jazdy. Kierujący drugim samochodem wykonując manewr skrętu w prawo wpadł w poślizg uderzając w radiowóz. W efekcie dwa samochody uległy uszkodzeniu.

Warunki pogodowe będziemy mieli coraz gorsze. Warto zwolnić i zachować jeszcze większą ostrożność.

info: Grzegorz Grondys Komendant SM

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: