Koszalińskie PiS w konflikcie

  • KW
  • 2014-12-04 13:49:07
Koszalińskie PiS w konflikcie
  • Foto: www.wiadomosci.wp.pl

Poseł Czesław Hoc, szef PiS w okręgu koszalińskim skierował do Jarosława Kaczyńskiego, prezesa partii wniosek o zawieszenie dwoje radnych miejskich.

Koszalińskie media informują, że dwoje radnych miejskich, Anna Mętlewicz i Mirosław Skórka być może będą musieli pożegnać się z partią. Prawdopodobnie dziś (4.12), prezes partii Prawo i Sprawiedliwość Jarosław Kaczyński, odpowie na wniosek Czesława Hoca, który wnioskuje o zawieszenie radnych w prawach członków. 

Przyczyną wystosowania wniosku do prezesa Kaczyńskiego przez Czesława Hoca był fakt, że Anna Mętlewicz w II turze wyborów, w Koszalinie poparła kandydaturę Artura Wezgraja, wbrew decyzji zarządu okręgu. Jeśli chodzi o Mirosława Skórkę, również wbrew decyzji zarządu zdecydował głosować razem z Platformą Obywatelską i przyjął stanowisko wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej. 

Teraz o dalszej karierze politycznej Anny Mętlewicz i Mirosława Skórki zdecyduje Jarosław Kaczyński. Może ich zawiesić albo odwołać, jednakże od decyzji prezesa mają prawo się oni odwołać. 

Komentarze (1)

Jolka 2014-12-04 23:27

A jeśli Jarosław każe przywiązać ich do słupa hańby? Czy Koszalin jest przygotowany na taką inwestycję?

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: