Ulica Armii Krajowej. Pod prąd na nowym rondzie

  • KW
  • 2014-12-02 12:23:39
Ulica Armii Krajowej. Pod prąd na nowym rondzie
  • Foto: TV Gawex

Prace remontowe na ulicy Armii Krajowej dobiegają już końca. A kierowcy nie dostosowują się do nowych znaków drogowych i jeżdżą na pamięć.

W związku z pracami na ulicy Armii Krajowej położono nowy asfalt, wyremontowane zostaną chodniki, a także powstaje nowe rondo. Jak się okazuje, nowe rondo, które już funkcjonuje, jednak na jego wykończenie potrzeba jeszcze trochę czasu, niektórym kierowcom sprawia trudność.

Byliśmy dzisiaj świadkami dość niebezpiecznej sytuacji - kierowca samochodu nie dostosował się do znaków umieszczonych przy rondzie i wjechał pod prąd, kierując się z ulicy Poniatowskiego na Armii Krajowej. 

Przypominamy wszystkim kierowcom o zwracanie uwagi na znaki drogowe. Niestety, spora część kierowców jeździ na pamięć, co może być przyczyną poważnego wypadku. 

Ulica Armii Krajowej. Pod prąd na nowym rondzie

Galeria zdjęć do artykułu

Komentarze (2)

OLO 2014-12-02 20:30

to że jeżdzimy na pamięc nie jest tajemnica i wiekszośc z nas moznaby złapać na wiekszej lub mniejszej tego typu wpadce ale istnieja znaki typu UWAGA ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU i uważam ze w tym miejscu byłoby to dobre rozwiązanie gdyż przez tyle lat ludzie sie nauczyli jeżdzić troszeczke inaczej na tym nie łatwym skrzyżowaniu , a dodam że w chyba piatek po skonczonej pracy drogowców skrzyżowanie to nie było w ogóle oznakowane na drugi dzien pojawiły sie tablice kierunkowe któr też do konca wszytkiego nie rozwiązywały dopiero wczoraj postawiono znaki że jest to rondo

stefan 2014-12-05 18:00

nie tylko pod prad jezdza ale widzialem jak jedna pani objechala rado w lewa strone

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: