Jak uwodzić zapachem? Spotkanie z trenerką zapachu już jutro, 3 grudnia

  • KW
  • 2014-12-02 08:35:34
Jak uwodzić zapachem? Spotkanie z trenerką zapachu już jutro, 3 grudnia
  • Foto: SAPIK

Jak uwodzić zapachem? Czy istnieje zapachowy eliksir miłości? Czy feromony naprawdę działają? Na te i inne pytania odpowie na spotkaniu Pań z Klubu Na Obcasach jedyna w Polsce, profesjonalna trenerka zapachowa - Marta Siembab.

Warsztaty Zmysłowe Senselier to mariaż sztuki uwodzenia i gorącej gry zmysłów. Podczas warsztatów goście będą mieli okazję poznać wyjątkową grupę zapachów gourmand – smakowitych i apetycznych jak pralinki od najlepszych maître chocolatier oraz gorących zapachów korzennych. Uczestnicy będą mogli dowiedzieć się, jak tego typu perfumy działają na zmysły, co to znaczy pachnieć zmysłowo, jak w różnych kulturach uwodzicielki i uwodziciele używają magii smaku i zapachu.

Warsztaty są jednocześnie niepowtarzalną okazją do powąchania najbardziej ekskluzywnych materiałów zapachowych, takich jak piżmo czy ambra. Podczas warsztatów prezentowane są wyłącznie oryginalne, certyfikowane surowce pochodzące od Firmenich, lidera na rynku komponentów zapachowych oraz najwyższej jakości perfumy selektywne, luksusowe i niszowe. Wszystkie materiały zostały przebadane przez producenta pod kątem bezpieczeństwa i nie zawierają alergenów.
 

Spotkanie odbędzie się 3 grudnia o godz. 18:00 w CK Zamek. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc organizatorzy proszą o wcześniejsze zapisy pod numerem tel. 94 712 83 02 (decyduje kolejność zgłoszeń).

info: SAPIK

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: