Prawie cztery tysiące kart 60+ wydanych i ponad 100 punktów oferujących rabaty

  • KW
  • 2014-11-28 14:05:24
Prawie cztery tysiące kart 60+ wydanych i ponad 100 punktów oferujących rabaty
  • Foto: SAPIK

Od stycznia 2013 roku Szczecinek rozpoczął realizację programu "Aktywni 60 plus", który ma na celu aktywizację osób starszych. Akcja cieszy się w naszym mieście wielką popularnością.

Ponad 100 punktów handlowych, usługowych, kulturalnych i rekreacyjnych przystąpiło do tego przedsięwzięcia, oferując seniorom różnego rodzaju rabaty. Już prawie 4 tysiące szczecineckich seniorów korzysta każdego dnia z zaoferowanych ulg, np. z tańszych biletów do kina, zniżek na basenie, czy z rabatów w lokalach gastronomicznych.

Szczecinecki program jest na tyle atrakcyjny, że zainteresowały się nim inne polskie miasta - uzdrowiska w Krakowie i Ustroniu (Śląsk), więc szczecineccy seniorzy mogą skorzystać z rabatów, wybierając się również na południe kraju.

Zachęcamy mieszkańców Szczecinka, którzy ukończyli 60 lat do pobrania karty "AKTYWNI 60 PLUS'' w Wydziale Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta oraz do odwiedzenia oficjalnej strony internetowej programu: http://www.60plus.szczecinek.pl/

Przypominamy także, że firma Gawex Media uczestniczy w tym programie. Dzięki tej karcie oferujemy Państwu do 20% rabatu na wybrane usługi.

info: SAPIK

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: