Tak świętowaliśmy w Szczecinku zakończenie budowy sieci światłowodowej!

  • KW
  • 2014-11-28 10:23:15
Tak świętowaliśmy w Szczecinku zakończenie budowy sieci światłowodowej!
  • Foto: Alik

W środę, 26 listopada świętowaliśmy w Koszalinie, natomiast wczoraj, 27 listopada w kinie Wolność w Szczecinku. Wszystko to z okazji zakończenia budowy magistrali światłowodowej, która połączyła Koszalin ze Szczecinkiem.

O największej inwestycji na Pomorzu Środkowym, który zrealizowała firma Gawex Media pisaliśmy tu: http://www.gawex.pl/wiadomosci/wydarzenia/7716/Infostrada-Koszalin-Szczecinek-Konczymy-najwieksza-inwestycje-telekomunikacyjna-w-regionie.

W środę świętowaliśmy w Koszalinie, natomiast wczoraj, w czwartek (27.11) w szczecineckim kinie Wolność. Dziękujemy wszystkim za liczne przybycie i skorzystanie z naszego zaproszenia - powiedział wczoraj Paweł Dołębski, wiceprezes Gawex Media. Wszyscy jesteśmy użytkownikami internetu, lecz mało kto zdaje sobie sprawę jak wiele ludzi pracuje nad tym, aby było to możliwe i świadczone przy zachowaniu najwyższej jakości. Firma Gawex Media to ponad 100 osób, ciężko pracujących między innymi na ten sukces, który dzisiaj świętujemy - dodał. 

Miło nam było gościć Państwa i mamy nadzieję, że będą jeszcze okazje do wspólnego świętowania. Jesteśmy pewni, że dzięki tej inwestycji będziecie Państwo czerpać korzyści z najlepszej, dostępnej obecnie, infrastruktury teleinformatycznej. 

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: