Świętowania dzień pierwszy. Gawex Media w Koszalinie

  • KW
  • 2014-11-27 10:54:33
Świętowania dzień pierwszy. Gawex Media w Koszalinie
  • Foto: TV Gawex

Wczoraj, 26 listopada w Koszalinie firma Gawex Media wraz z mieszkańcami Koszalina, wspólnie świętowała finał bardzo ważnej inwestycji. Mowa tu o zakończeniu prac budowy sieci światłowodowej, która połączyła Szczecinek z Koszalinem.

W związku z końcem tego bardzo ważnego przedsięwzięcia dla nas i dla naszego regionu, zaprosiliśmy wszystkich chętnych, mieszkańców, abonentów, sympatyków firmy Gawex Media do wspólnego celebrowania w kinie Kryterium w Koszalinie. Wczoraj, 26 listopada wszyscy przybyli mieli okazję zobaczyć projekcję filmu "Bogowie". Przed główną projekcją widzowie mogli ujrzeć w krótkim filmie jak powstawała sieć światłowodowa, łącząca dwa miasta oraz wznieść symboliczny toast kieliszkiem szampana za nasz sukces. Spośród przybyłych gości wylosowaliśmy 10 osób, które otrzymały od nas roczny, darmowy dostęp do internetu. 

Firma Gawex Media serdecznie dziękuje za to, że tak licznie przybyliście Państwo aby razem z nami świętować nasz niemały sukces. Jesteśmy pewni, że dzięki tej inwestycji będziecie Państwo czerpać korzyści z najlepszej, dostępnej obecnie, infrastruktury teleinformatycznej. 

Celebrowanie ukończenia prac nad magistralą światłowodową zostało zaplanowane na dwa dni - wczoraj, w Koszalinie, natomiast dzisiaj w Szczecinku. W naszym mieście również przybyli goście będą mogli obejrzeć film "Bogowie" oraz wygrać roczny dostęp do internetu. Dlatego wszystkich tych, którzy wysłali do nas smsy i otrzymali bilety na seans, zapraszamy serdecznie dziś, 27 listopada do kina Wolność, start godzina 18:00. 

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: