Adam Wyszomirski z mandatem radnego sejmiku woj. zachodniopomorskiego!

  • KW
  • 2014-11-21 20:44:27
Adam Wyszomirski z mandatem radnego sejmiku woj. zachodniopomorskiego!
  • Foto: TV Gawex

Wojewódzka Komisja Wyborcza zakończyła prace liczenia głosów. Wybory do sejmiku województwa zachodniopomorskiego wygrała Platforma Obywatelska, która zdobyła 12 mandatów.

Z naszego miasta, z ramienia Platformy Obywatelskiej do sejmiku województwa zachodniopomorskiego startowało dwóch kandydatów: Adam Wyszomirski i Sławomir Cichoń. Dziś już wiemy, że do sejmiku udało się dostać Adamowi Wyszomirskiemu, który zdobył bardzo dobry wynik 7768 głosów. Natomiast Sławomir Cichoń 1302.

Przypomnijmy, co nam powiedział Prezes szczecineckiego szpitala przed wyborami na temat swoich planów po otrzymaniu mandatu: Pamiętajmy, że najbliższa kadencja to walka o pieniądze europejskie dla Szczecinka i regionu szczecineckiego z nowej perspektywy unijnej na lata 2014-2020. W tej kadencji udowodniłem, że potrafię skutecznie dbać w Szczecinie o interesy naszego miasta i regionu. Dzisiaj najważniejsze cele to: inwestycje drogowe czyli dokończenie remontu drogi 172 Barwice-Szczecinek, inwestycje w szczecinecki szpital oraz pomoc w stworzeniu klastra meblowego - bo dzisiaj miejsca pracy są najważniejsze.

Gratulujemy sukcesu!

Komentarze (3)

Wyborca 2014-11-21 21:12

Panie Adamie wielkie gratulacje! Wspaniały wynik, imponujące poparcie wyborców, cieszę że będzie Pan nas reprezentował w województwie.

Oskar i Ania 2014-11-21 21:23

Cztery lata Pan na to pracował. Doceniamy i gratulujemy.

Karol 2014-11-21 23:10

Popularny polityk, zawsze blisko ludzi - to wygrywa w cuglach! Niektórzy to chcą tylko przed wyborami zaistnieć, a Pan Adam cały czas coś robi

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: