O inwestycji Gawex Media w Głosie Koszalińskim!

  • KW
  • 2014-11-21 11:38:37
O inwestycji Gawex Media w Głosie Koszalińskim!
  • Foto: TV Gawex

W dzisiejszym (21.11) szczecineckim dodatku do Głosu Koszalińskiego przeczytamy o finale wielkiej i bardzo ważnej inwestycji firmy Gawex Media.

Informowaliśmy już Państwa o zakończeniu naszej ogromnej i bardzo ważnej inwestycji telekomunikacyjnej w regionie (więcej tu:
http://www.gawex.pl/wiadomosci/wydarzenia/7716/Infostrada-Koszalin-Szczecinek-Konczymy-najwieksza-inwestycje-telekomunikacyjna-w-regionie). Dzięki powstałej infostradzie Szczecinek - Koszalin, dostęp do najnowocześniejszego internetu po światłowodzie otrzymają tysiące osób z całego regionu. 

O inwestycji firmy Gawex Media możemy także przeczytać w dzisiejszym (21.11) Głosie Koszalińskim. Dziennik poświęcił nam całą stronę, informując czytelników o tym, jak przebiegały prace budowlane przy budowie sieci światłowodowej oraz jakie utrudnienia napotkaliśmy w trakcie realizacji projektu. W związku z zakończeniem prac, Głos Koszaliński zaprosił w naszym imieniu mieszkańców na projekcje filmu "Bogowie" i spotkanie w kinach, w Koszalinie (26 listopada) i w Szczecinku (27 listopada). Będzie to symboliczne zwieńczenie wielkiej inwestycji łączącej Szczecinek z Koszalinem. Dodatkowe informacje: http://www.gawex.pl/bogowie

O inwestycji Gawex Media w Głosie Koszalińskim!

Komentarze (1)

gosc 2014-11-21 12:37

w większości kładli światłowód tam gdzie ludzie nie mieszkają np. przy dawnych torach kolejowych.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: