Pierwsza debata kandydatów na Burmistrza Miasta Szczecinek już dziś

  • KW
  • 2014-11-12 12:56:23
Pierwsza debata kandydatów na Burmistrza Miasta Szczecinek już dziś
  • Foto: TV Gawex

Dziś, 12 listopada w Centrum Kultury Zamek odbędzie się debata kandydatów na Burmistrza Miasta Szczecinek z udziałem publiczności.

Debata, która rozpocznie się dzisiaj godzinie 17:00 zakłada pytania, które kandydatom zadadzą dziennikarze i publiczność oraz wzajemne pytania kandydatów. Dziennikarze zadadzą pytania z czterech bloków tematycznych, a mianowicie: rozwój miasta, kultura i sport, ekologia, a także finanse. Debata zostanie poprowadzona przez Pana Marka Stasiuka i Pana Daniela Raka. 

Jednocześnie chcielibyśmy przypomnieć, że jutro, o godzinie 17:30 w studio TV GAWEX odbędzie się także debata, która będzie transmitowana na żywo. Już dziś zapraszamy serdecznie do oglądania. 

Komentarze (12)

wyborca 2014-11-12 14:10

Jurek pokaż na co cię stać i zmieć konkurencję z powierzchni

sf 2014-11-12 14:44

kto tam przyjdzie fani terry??

Szczecinetczanka 2014-11-12 17:26

Mam nadzieję, że przyjdą osoby którym leży dobro miasta na sercu i jego mieszkańców. Uważam jednak ,że taka debata powinna być znana dużo wcześniej mieszkańcom Szczecinka.

ELŻBIETA 2014-11-12 18:18

Udałam się na tą debatę z udziałem mieszkańców, ale nie zostałam na nią wpuszczona!! Okazało się, że to debata dla komitetów wyborczych i wybranych 40 mieszkańców szczecinka!!?? Niestety nie miałam możliwości obejrzeć jej również w internecie, bo nie było transmisji. TOTALNA FARSA!!

Dada 2014-11-12 19:01

Pani Elżbieto było transmisja, a przeprowadzał ją portal iSzczecinek na youtubie.

SYIWESTER 2014-11-12 20:05

Popieram panią tak samo zostałem nie wpuszczony i jak mam być dobry obywatelem i brać udział w wyborach???

Tomasz 2014-11-12 21:47

Nasi politycy najpierw przez 2 tygodnie nie mogli się dogadać na temat debaty, a jak się już dogadali i zorganizowali sobie debatę, to nikogo na nią nie wpuścili i nikt jej nie transmitował, aby ludzie mogli się dowiedzieć o czym debatowali?????????? Dziękuję za szacunek i za taką władzę!

ELŻBIETA 2014-11-12 21:58

Próbowałam na iszczecinek, niestety strona nie działała :( Wydawało mi się że w takiej debacie chodzi o to aby ją obejżało jak najwięcej wyborców, chyba się myliłam.

Diabeł 2014-11-12 22:32

Formułę, miejsce, ograniczenia w stosunku do liczby oglądających ją Mieszkańców- wymyśliło RdSz. Ta formacja ściśle też współpracuje z iszczecinek, który miał debatę przez internet transmitować. Nie wiem, na ile podołali, nie wiem, na ile chcieli podołać. Jutro w Gawexie debata transmitowana na żywo przez Tv Gawex. Bumistrz Douglas będzie. Czy pani Pawłowicz będzie- czas pokaże. Pozdrawiam.

lenka 2014-11-13 00:05

diab.ł czy to boli?

Emerytka 2014-11-13 08:23

Bardzo chciałam zobaczyć tą debatę. Używam internetu od niedawna, co to jest youtubie?

NA WYBORY !! 2014-11-13 16:12

Chcesz utrzymać władzę lub ją zmienić, to nie siedź w domu w dniu wyborów , tylko idź na WYBORY !! Bo jak później słyszę w rozmowie jak ktoś "jęczy" jak mu źle itp. , a gdy takiego osobnika zapytam , a byłeś głosować – uczestniczyłeś w wyborach , to taki wyszczekany ci powie cyt: „a co to zmieni” ! Co za debilizm w narodzie , scyzoryk się otwiera ...... PAMIĘTAJCIE !!! idźcie na WYBORY !!!! Twój głos ma WIELKIE znaczenie !!!!