Nocny bieg + VIDEO

  • Andrzej Nadolny
  • 2014-11-11 23:14:04
Nocny bieg + VIDEO
  • Foto: an

Pasjonaci biegania i nordic walking, spotkali się dzisiaj (11.11) w parku miejskim aby uczcić Narodowe Święto Niepodległości.

Organizatorami nocnego biegania i nordic walkingu byli Panowie Marcin Bocheński, Krzysztof Marczyński i Jacek Lesiuk. Natomiast patronat objęli: Miejski Klub Lekkoatletyczny Szczecinek, Team Biegowy Szczecinek oraz Parkrun Szczecinek. Start wyznaczono przy kładce na Niezdobnej, naprzeciwko ogrodu różanego. Punktualnie o godzinie 21.00, uczestnicy ruszyli trasą wiodącą alejkami przez świetnie oświetlony park, do wybiegu dla psów na osiedlu Zachód. Tam wykonali pętlę wokół wybiegu i ruszyli w trasę powrotną. Na mecie czekał na nich poczęstunek - gorąca herbata i kawa. Tym wspólnym bieganiem i chodzeniem w pięknym szczecineckim parku, pasjonaci aktywnego spędzania czasu postanowili uczcić Święto Niepodległości.

Mimo późnej pory na starcie do biegu pojawiło się około 70 osób. Niektórzy biegacze przemierzali trasę ze swymi czworonożnymi pupilami. Każda forma aktywnego spędzania czasu jest pożądana dla zdrowia zwłaszcza, że jesień w tym roku nas rozpieszcza.

Na relację z tego wydarzenia zapraszamy w środę 12.11.2014 do programu lokalnego TV Gawex.

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: