Dwie, duże imprezy międzynarodowe na szczecineckim wyciągu!

  • KW
  • 2014-11-10 11:49:20
Dwie, duże imprezy międzynarodowe na szczecineckim wyciągu!
  • Foto: TV Gawex

Wszystko wskazuje na to, że w przyszłym sezonie 2015 odbędą się dwie duże imprezy międzynarodowe na Wyciągu do Nart Wodnych i Wakeboardu w Szczecinku. Pierwsza z nich w wakeboardzie miałaby odbyć się w pierwszy weekend wakacji, druga w narciarstwie wodnym, w końcówce sezonu.

Po rozmowach w Warszawie wygląda to dość obiecująco. Mamy pełne poparcie Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego w kwestii dowolności wyboru terminu oraz zapewnienie o tym, że punkty zdobywane na zawodach będą liczone do ogólnej punktacji zawodników. Tym bardziej, że SzLOT jako organizator zawodów rangi międzynarodowej w ostatnich latach, został już wyróżniony przez Europejską Federację. Wiemy jak to się robi i już zaczynamy przygotowania. Na tę chwilę nie mamy jeszcze sponsora tytularnego. Trwają rozmowy z firmami, z których większość właśnie teraz przygotowuje swoje budżety na rok 2015. Wiemy na pewno, że jednym z głównych partnerów będzie WakeShop (Michał Drożdż), który już zaoferował pomoc, nie tylko finansową. Warto również dodać, że WakeShop od dawna wspiera naszych riderów z Klubu Kabel - mówi Piotr Misztak, Prezes SzLOT. 

Jest to jak najbardziej pozytywna informacja bo zapowiada przyjazd wielu zawodników, trenerów i miłośników sportów wodnych do Szczecinka na dłuższy czas. Nie ma co ukrywać, upatrzyli sobie oni szczecinecki wyciąg, nasze miasto i niepowtarzalny klimat jaki się tu znajduje. Lubią tu wracać bo to fajne miejsce, nie tylko do rywalizacji sportowej. Zapowiada się kolejne lato na wyciągu pełne emocji, zabawy, sportowych wrażeń i międzynarodowego klimatu.

info: SZLOT

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: