Podwójny jubileusz w Bornem Sulinowie

  • KW
  • 2014-11-10 09:41:37
Podwójny jubileusz w Bornem Sulinowie
  • Foto: TV Gawex

8 listopada w sobotę, w Hali Sportowo-Widowiskowej CKiR w Bornem Sulinowie odbyły się uroczyste obchody 20-lecia Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego Taekwondo oraz X-lecia Stowarzyszenia "Promyk Nadziei".

Klub Taekwondo i Stowarzyszenie "Promyk Nadziei" połączyli siły i wspólnie zorganizowali swoje obchody - 20-lecia i 10-lecia istnienia. Imprezę rozpoczął ciekawy pokaz przygotowany przez szybką grupę reagowania. Po pokazie głos zabrała Burmistrz Miasta Pani Renata Pietkiewicz-Chmyłkowska, która podziękowała twórcom i organizatorom za prace i zaangażowanie Klub Sportowy Taekwondo i Promyk Nadziei jakże dwa różne stowarzyszenia, w różny sposób funkcjonujące. Na co dzień współpracujemy i ta współpraca wygląda różnie wyboiście i euforycznie. Euforycznie wtedy kiedy są wyniki, kiedy jesteśmy wszyscy szczęśliwie, a czasami ta współpraca jest wyboista, bo pieniędzy jest jak zwykle mało. Sobotnia uroczystość była to także doskonała okazja do podsumowania współpracy klubu, stowarzyszenia i miasta. 

Klub Taekwondo przygotował kilka ciekawych pokazów swoich umiejętności i możliwości. Występowali zarówno najmłodsi klubowicze, a także ci starsi. Sponsorom oraz instytucjom wspierającym wręczono podziękowania, a zawodnicy ULKST otrzymali wyróżnienia i statuetki. 

Po oficjalnych wystąpieniach, wręczeniu nagród i wyróżnień przyszedł czas na poczęstunek połączony z wystawą trofeów sportowych oraz prac wykonanych przez osoby niepełnosprawne. Warto dodać, że wychowankowie Stowarzyszenia "Promyk Nadziei" przygotowali ciekawą i radosną piosenkę. 

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: