Postawiono zarzuty strażnikowi miejskiemu

  • Redakcja TV Gawex
  • 2014-11-04 21:04:54
Postawiono zarzuty strażnikowi miejskiemu
  • Foto: TV Gawex

Jak podała dziś (4.11) jedna z ogólnopolskich rozgłośni radiowych, Prokuratura Rejonowa w Szczecinku postawiła zarzuty strażnikowi miejskiemu, oskarżonemu o pobicie 20-letniego mieszkańca Szczecinka.

Jerzy Sajchta, zastępca Prokuratora Rejonowego w Szczecinku powiedział dziś na antenie "Trójki", iż strażnik miejski wskazany przez pobitego 20-latka, odmawia zeznań, nie przyznaje się do winy, a jednocześnie poddaje w wątpliwość prawdziwość materiału video udostępnionego w sieci. Strażnikowi miejskiemu grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Funkcjonariuszowi przedstawiony został zarzut popełnienia przestępstwa, przekroczenia uprawnień, a także użycia przemocy i groźby bezprawnej wobec 20-letniego mężczyzny, a także spowodowania obrażeń ciała.

Przypomnijmy, że sprawa nieprawidłowej interwencji SM i pobicia z dnia 3 października, ujawniona 18 października poprzez umieszczenie filmu z interwencji w sieci, wywołała ogromne poruszenie społeczne i zainteresowanie mediów. Z pewnością sprawa sądowa, jak i wyrok który podczas niej zapadnie również będzie budził spore emocje.

Komentarze (5)

jola 2014-11-04 22:10

kara musi byc ale zbyt surowa za smar***za z dzika opinia w szczecinku szkoda faceta doslownie zal ze tak dal sie wrobic

polo 2014-11-05 08:20

Bandziorstwo zadowolone zdołali wsadzić jednego strażnika i zniszczyć mu życie w swiecie komputerów wszystko można zrobic nawet fotomontaż, może tak popytać mieszkanców Szczecinka jaki to aniołek z tego pokrzywdzonego,jak wyzywal i startował do bicia do ludzi bo mu sie poprostu nie podobali a nie pochopnie osądzać człowieka bo huligan zrobił nagonke medialną.Tak nie można, a może gdzieś kto ma nagranie z zachowania pokrzywdzonego,mamy nagranie z zachowania strażnika miejskiego teraz chcemy zobaczyć nagranie z zachowania pokrzywdzonego przed zatrzymaniem przez SM.

Ola 2014-11-05 20:51

Niech najpierw dobrze zbadają sparawę? Bo poszkodowany może wszystko symulować

nimfa 2014-11-05 20:54

Pokrzywdzony moze "Aniolkiem" nie byl ale SM nie zwalnia to z tego ze powinni przestrzegac pewnych norm, bo takie zachowania nie przystoja SM. Wieszacie tzn "koty" na pokrzywdzonym bo bylo kilkanascie zgloszen na niego, a znacie tego straznika miejskiego? No wlasnie polowa nie zna. Nie wiecie jak sie zachowuje a mowicie. Rozumiem ze straznik miejski to tylko czlowiek i ze tez ma granice cierpliwosci, ale gdy pdejmowal taka prace bardzo dobrze wiedzial z czym to sie wiaze. Powinien trzymac emocje na wodzy

awax 2014-11-05 21:26

Nawet gdyby to był sam Binladen to Strażnik Miejski ma postepować zgodnie z prawem. Chyba,że wszystkim będzie wolno tak dla jaj dać w m**dę komuś bo np przeszedł na czerwonym świetle.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: