Dyskoteka w Szczecinku?

  • KW
  • 2014-11-04 10:20:53
Dyskoteka w Szczecinku?
  • Foto: https://www.facebook.com/events/307269959473847/?fref=ts

W czwartek, 6 listopada o godzinie 19:00 na hali sportowej przy ulicy Jasnej odbędzie się spotkanie w sprawie stworzenia dyskoteki w naszym mieście.

Organizatorami czwartkowego spotkania są Burmistrz Jerzy Hardie-DouglasJacek Lesiuk, Krzysztof Zawada oraz Edyta Wojnicz. 

Pokażmy, że zależy nam na utworzeniu dyskoteki z prawdziwego zdarzenia w naszym mieście! Aby nasz pomysł został zrealizowany, potrzebujemy wsparcia osób, które myślą podobnie. Pokażcie, że Wam również na tym zależy! Potwierdzajcie swój udział w krótkim spotkaniu w czwartek o godzinie 19:00. Zapraszamy wszystkie osoby pełnoletnie. - takie słowa przeczytać możemy na facebooku, gdzie organizatorzy utworzyli wydarzenie odnośnie stworzenia dyskoteki. 

Aktualnie, 203 osoby potwierdziły swój udział w wydarzeniu. Link: https://www.facebook.com/events/307269959473847/?fref=ts

Komentarze (11)

bok52 2014-11-04 12:59

Zapraszam na spotkanie

olo 2014-11-04 13:34

no jak burmistrz się angażuje w takie sprawy to chyba idą jakieś wybory ;-) w sumie ochroniarzy już mają tylko ich przeszkolą :)) tylko kot będzie DJ ??????

MarcusGG 2014-11-04 13:43

I kolejna dyskoteka umrze śmiercią "nie-naturalną" jak wszystkie do tej pory, które były w tym mieście

ze szczecinka 2014-11-04 15:31

w naszym mieście to nie potrzebne

użyszkodnik 2014-11-04 15:59

Czy tylko mi taka inicjatywa wydaje się bez sensu i jest naciągana by polepszyć wizerunek kandydatów do wyborów? Swoją drogą, jak to sobie wyobrażacie? Jedna taka "z d..."wyrwana "dyskoteka". Lepiej byłoby zachęcić kogoś do stworzenia miejsca (dokładnie klubu), w którym będą odbywały się imprezy cykliczne. W najbliższej okolicy Szczecinka nie ma niczego podobnego, nie wierzę, że nikt nie chce się tego podjąć, to jest idealne miejsce na taki biznes, ciekawe tylko dlaczego nikt jakoś nie wyraził chęci by powstało coś takiego.

ja 2014-11-04 18:06

a haracze za tzw ochronękto bedzie ściągał?poprzednie lokale chyba z tego powodu zamknięto...

2014-11-04 20:31

Kolejne miejsce gdzie dzieci będą mogły się napić i pobić. Już parę dyskotek u nas było ale umarły. Bo nikt normalny obecnych osób nazywanych młodzieżą do swojego lokalu nie wpuści. Po co maja mu demolować wszystko . Swego czasu w hotelu Viki miały być organizowane dencingi i co? A myślę że osoby dorosłe z chęcią by się gdzieś pobawiły zamiast jeździć na tego typu imprezy np. do Koszalina. Wystarczy zrobić wstęp od 21 lat i do tego płatny a młodzież nie przyjdzie.

Gościnnie 2014-11-05 07:47

kilka uwag ode mnie na temat dyskoteki: wstęp minimum od 21 lat, wstęp minimum 10 złoty, ochrona z prawdziwego zdarzenia, co reaguje na każde zdarzenie, dobry alkohol (a nie rozcieńczone piwo), dobra muzyka, zero tolerancji dla narkotyków i chuligaństwa. Chętnie na takiej dyskotece bym się pobawiła, a mam już -dzieści lat

samOn 2014-11-05 17:41

Popieram Panią wyzej i to w pełni.

scum 2014-11-05 19:01

jestem za tak aby tylko ochrona ok