Potrącona kobieta na Ordona

  • KW
  • 2014-10-29 11:45:02
Potrącona kobieta na Ordona
  • Foto: TV Gawex

Dziś (29.10), w godzinach przedpołudniowych doszło do potrącenia kobiety na ulicy Ordona.

Na wysokości przystanku autobusowego, na ulicy Ordona kierujący pojazdem marki Hiundai nie zachował należytej ostrożności i potrącił starszą kobietę, która przechodziła właśnie przez jezdnię. Wszystko wskazuje na to, że piesza nie wtargnęła na jezdnię i przechodziła w wyznaczonym miejscu. Siła uderzenia była tak mocna, że kobieta znalazła się kilkanaście metrów dalej. 

Na tym odcinku obowiązuje ograniczenie prędkości do 40km/h. Najprawdopodobniej kierowca jechał dużo szybciej. Kobieta z bardzo poważnymi urazami została przewieziona do szczecineckiego szpitala. Sprawę szczegółowo bada już szczecinecka policja. 

Galeria zdjęć do artykułu

Komentarze (10)

Paulina 2014-10-29 17:54

Zabije tego szm*****za co potracil moja babcie.Niech się modli żeby przezyla bo jeśli z nie... !

paula 2014-10-29 18:02

zabije go przysięgam!

Krzysztof 2014-10-30 09:35

Poszkodowaną kobietę proszę o kontakt 501 335 993.

sprostowanie 2014-10-30 22:37

Jako uczestnik tego wypadku - nie sprawca!!! informuję, że treści zawarte w tym pseudo-artykuliku są nieprawdziwe. Jechałem z prędkością poniżej 40. km/h (droga hamowania auta wyniosła ok. 13m, co jest adekwatne do niewielkiej prędkości z jaką jechałem), zachowałem szczególną ostrożność na przejściu dla pieszych (nikogo nie było w pobliżu), starsza kobieta przechodziła w miejscu niedozwolonym - nie na pasach, wyszła na jezdnię zza zasłaniającego ją zaparkowanego samochodu, nie miałem czasu na jakikolwiek manewr. Szczegółowe informacje na ten temat posiada policja. Na szczęście stan tej Pani jest stabilny, więc chciałem jeszcze nadmienić - tu do p.Pauli, że wszelkie groźby są karalne. Proszę nie działać pod wpływem emocji, tylko dokładniej zapoznać się z zaistniałą sytuacją. Do szanownego Gawexu: współczuję niekompetentnego pracownika, który pisze głupoty, bez podstawowej wiedzy na ten temat. Chyba szuka sensacji i buduje swoją karierę na ludzkim nieszczęściu ( szkoda, że się nie podpisał i nie przejął odpowiedzialności za zamieszczony przez siebie tekst)!!!.

Redakcja TV Gawex 2014-10-31 09:12

Dziękujemy za przedstawienie swojej wersji tego zajścia. Jednocześnie informujemy, że dziennikarz nie jest od oceniania zdarzenia i prowadzenia szczegółowego dochodzenia w tej sprawie, tylko od przedstawienia pozyskanych w miejscu wypadku informacji. Jak Pan wie, szczegółowe dochodzenie w takiej sprawie trwa kilka dni, jeśli nie tygodni. Dziennikarz będący na miejscu, pozyskuje JEDYNIE WSTĘPNE INFORMACJE, dlatego też w tekście pojawiają się słowa "prawdopodobnie" i "wszystko wskazuje na". Szczegóły zajścia zawsze ustala policja i inne odpowiedzialne za to służby. A efekt ich kilkudniowej pracy, rzeczywiście może się różnić, od wstępnych hipotez. Uwaga! dziennikarz nie buduje swojej kariery na krzywdzie ludzkiej - bo jak Pan zauważył, nie podpisuje się pod artykułem swoim nazwiskiem - aby było jeszcze bardziej rozpoznawalne. Dziennikarz jedynie informuje, zgodnie ze stanem swojej wiedzą jaką na ten czas pozyskał. A są to często pierwsze chwile po zdarzeniu.

Paula 2014-10-31 18:04

Jak pan smie ! Jeszcze bezczelnie kłamiesz frajerze ! po 1 tam nie było parkingu wiec jaki samochod ja niby zaslanial?! po 2 Jej stan nie jest stabilny Tylko KRYTYCZNY nie wiadomo czy nie będzie jezdzic na wózku! I jeszcze pan nie zamierza się przynac? Moja rodzina zrobi panu sprawę w sadzie !

... 2014-10-31 18:13

A jeszcze dodam ze jest pan bezczelny jeszcze się tlumaczyc tym! I zapewniać ze będzie dobrze moja babcia już nigdy nie będzie się czula jak dawniej i to wszystko pana wina a była nam bardzo potrzebna teraz pol roku w szpitalu będzie lezec w spiączce a my jej bardzo potrzebujemy ma wnuka 3 letniego który za nia tęskni ! Nasza babcia lubiala chodzic i dużo się ruszac teraz pan jej zapewnil całkowite siedzenie na wózku!

Małgosia 2014-11-01 14:07

aha.

sprostowanie c. d. 2014-11-01 21:06

Nie było Pani na miejscu wypadku. Proszę podjechać na miejsce zdarzenia, pomiędzy przystankiem a przejściem dla pieszych jest parking. Bardzo mi przykro, w sądzie cała sprawa się wyjaśni.

kdjdbdk 2016-03-08 20:40

To przykre ze daja prawka ludziom ktorzy nie umieja jezdzic