Niemcy, Włosi, Szwajcarzy, Holendrzy skorzystali z naszego WakeParku w minionym sezonie!

  • KW
  • 2014-10-27 12:55:37
Niemcy, Włosi, Szwajcarzy, Holendrzy skorzystali z naszego WakeParku w minionym sezonie!
  • Foto: SzLOT

Sezon wakeboardowy i nart wodnych 2014 w Szczecinku był niezwykle udany pod względem pogody, a także pod względem liczby odwiedzających Szczecinek turystów oraz miłośników sportów wodnych na wyciągu.

Z pierwszych podsumowań, dokonanych za pomocą oświadczeń podpisywanych przy korzystaniu z Wyciągu do Nart Wodnych i Wakeboardu w Szczecinku wynika, że tego lata około 4 000 osób ślizgało się na nartach wodnych lub wakeboardzie na jeziorze Trzesiecko. To 30% więcej niż w ubiegłym sezonie. 5% osób odwiedzających nasz wyciąg to osoby z zagranicy, a 6% to osoby w grupach zorganizowanych. Poza mieszkańcami naszego miasta, których na wyciągu było najwięcej, mogliśmy spotkać jeszcze osoby z Warszawy, Szczecina, Koszalina, Gdańska, Słupska, Piły, Gdyni, Krakowa, Bydgoszczy. Jeśli chodzi o zagranicznych gości tu najczęściej pojawiali się Niemcy z takich miast jak Bremen, Hamburg i Frankfurt, ale również Hiszpani, Włosi, Szwajcarzy, Holendrzy, pojedyncze osoby z Francji, a nawet z Indii.

Bardzo cieszy nas fakt, że nasz wyciągu jest bardzo chętnie odwiedzany przez mieszkańców miast z całej Polski i nie tylko, którzy do Szczecinka przyjeżdżają specjalnie po to, aby skorzystać z najnowocześniejszego WakeParku w Polsce przy najniższych cenach oraz na oryginalnym, nowym sprzęcie, a przy okazji aby odkryć uroki naszego pięknego miasta. Już dzisiaj nie możemy doczekać się następnego sezonu licząc na jeszcze większą frekwencję na wyciągu.

Info oraz zdjęcia: SzLOT

Komentarze (1)

zainteresowany 2014-10-28 12:08

Bardzo proszę o przedstawienie szczegółowej informacji na temat bilansu środków finansowych, które zostały włożone w zakup i zainstalowanie wyciągu i całej infrastruktury, kosztów obsługi i konserwacji oraz osiąganych zysków, poza propagandą.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: