70-latek zatrzymany z marihuaną!

  • KW
  • 2014-10-23 09:20:10
70-latek zatrzymany z marihuaną!
  • Foto: www.taringa.net

Zarzut posiadania narkotyków usłyszał 70-letni mężczyzna. Policjanci z komisariatu II w Koszalinie znaleźli przy nim niewielkie ilości marihuany. A cała historia zaczęła się od kontroli pojazdu...

Policjanci z komisariatu II z Koszalina wezwani zostali na ul. Szczecińską. Na miejscu zastali funkcjonariuszy Służby Celnej, którzy podjęli kontrolę pewnego pojazdu. W samochodzie oprócz kierującej, na miejscu pasażera siedział 70-letni mężczyzna. Niby nic, zwykła kontrola drogowa, a jednak... Po otworzeniu okna z samochodu zaczął wydobywać się specyficzny zapach palonej marihuany. I to wzbudziło podejrzenia mundurowych. 

Interweniujący policjanci nie mieli żadnych wątpliwości, że kierująca lub pasażer mogą mieć przy sobie substancję zakazaną ustawą. Każde z nich zaprzeczyło, aby taki specyfik paliło. Podczas przeszukania okazało się, że posiadaczem ponad 4 gramów marihuany jest 70-latek. Mężczyzna został zatrzymany. Wczoraj usłyszał zarzut. Za posiadanie narkotyków zgodnie z ustawą grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

info: www.szczecin.kwp.gov.pl

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: