Stowarzyszenie Amazonek zaprasza na konferencję związaną z rakiem piersi

  • KW
  • 2014-10-22 13:39:12
Stowarzyszenie Amazonek zaprasza na konferencję związaną z rakiem piersi
  • Foto: TV Gawex

Szczecineckie Stowarzyszenie Amazonek bierze udział w kolejnej kampanii, która ma uwrażliwić na zagrożenie rakiem piersi.

Październik jest miesiącem, gdzie podczas ogólnopolskiej akcji walczymy z rakiem piersi. Natomiast Szczecineckie Amazonki rozkładają tę akcję na każdy miesiąc, żeby przypomnieć paniom, które się nie badają, że diagnostykę trzeba prowadzić cały rok. I również w październiku przypominamy o badaniu, o profilaktyce. A jeśli komuś zdarzyło się zachorować to chcemy, aby kobiety miały wiedzę jak leczyć, jakie są współczesne i nowoczesne metody leczenia raka piersi - poinformowała nas Pani Grażyna Kuszmar ze Stowarzyszenia Amazonek. 

Na spotkaniu edukacyjnym, w ramach kampanii „Poszerzamy HERyzonty”, lekarze specjaliści z dziedziny onkologii p. Marzena Holak i p. Dorota Stręk – Śliwińska przedstawią najnowsze metody leczenia raka piersi oraz rolę jaką odgrywa receptor HER.

Spotkanie ma charakter otwarty i odbędzie się 27 października 2014 godz. 17.00 w Centrum Konferencyjnym Zamek, ul. Mickiewicza 2 Szczecinek.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: