Wygrana EMET Basket

• 2014-10-21 09:39:47

W hali sportowej przy ul. Jasnej odbył się kolejny mecz w ramach Wojewódzkiej Ligi Juniorów. EMET Basket Szczecinek pokonał drużynę Spójnia II Stargard Szczeciński.

Po nerwowym początku i przegranej pierwszej kwarcie, juniorzy ze Szczecinka rozpędzali się z minuty na minutę. Wygrywali kolejne kwarty i w miarę upływu czasu powiększali przewagę. Mecz mógł się podobać licznie przybyłej grupie kibiców, ponieważ nasi zawodnicy grali ciekawą koszykówkę, poprawili skuteczność rzutową (szczególnie rzuty osobiste). Pomimo tego, że nie dysponowaliśmy tak wysokimi zawodnikami jak przeciwnik, walka pod tablicami udawała się. Po 40 minutach gry nasi zawodnicy wygrali zasłużenie 69:56.

Wyniki poszczególnych kwart: 14:20, 18:9, 19:16, 18:11. Najwięcej punktów dla EMET Basket zdobyli: Kozłowski Maciej 26, Grondys Maciej 22, Kaźmierski Wojciech 10, Cieślak Jakub 4.

info: Szymon Kiedel