Atak nożownika w Drawsku Pomorskim: jedna osoba nie żyje

  • KW
  • 2014-10-20 08:51:48
Atak nożownika w Drawsku Pomorskim: jedna osoba nie żyje
  • Foto: www.nowykurierplonski.pl

Pijany napastnik zaatakował w sobotę (18.10), w okolicach Drawska Pomorskiego czterech mężczyzn. Jeden z nich na skutek obrażeń zmarł, natomiast trzem pozostałym nie grozi niebezpieczeństwo.

Policja w Drawsku Pomorskim została poinformowana w sobotę, około godziny 12:30 przez miejscowy szpital, że do ich placówki zgłosiło się czterech mężczyzn z ranami kłutymi w okolicach brzucha i klatki piersiowej. Jak się okazało, zostali oni napadnięci i każdy z nich otrzymał kilka ciosów nożem. Prawdopodobnie do całego zdarzenia doszło na jednej z dróg niedaleko Wierzchowa. W związku z tą sprawą zatrzymany został 50-letni mężczyzna z Wierzchowa, który przebywa aktualnie w policyjnym areszcie. W momencie zatrzymania miał prawie 2 promile alkoholu we krwi. 

Niestety, jeden z rannych, 37-letni mężczyzna zmarł, kolejny przebywa w szpitalu w Szczecinie, a pozostałych dwóch jest hospitalizowanych w Drawsku Pomorskim. 

Policja bada z w jakich okolicznościach doszło do tego zdarzenia. Prawdopodobnie dziś 50-letniemu podejrzanemu zostaną postawione zarzuty zabójstwa. 

Komentarze (1)

2014-10-24 19:13

dożywocie dla niego albo to samo mu zrobić

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: