WIDEO: 20-latek "skatowany" przez szczecineckich funkcjonariuszy Straży Miejskiej!

  • KW
  • 2014-10-19 13:04:15
WIDEO: 20-latek "skatowany" przez szczecineckich funkcjonariuszy Straży Miejskiej!
  • Foto: jura.pl

W sieci udostępnione zostało wideo ze skandalicznej interwencji Straży Miejskiej w Szczecinku. 20-latek został pobity i potraktowany gazem! To wideo "obiegło" dziś ogólnopolskie media.

Do zdarzenia doszło 3 października w godzinach wieczornych na Placu Wolności, gdzie przebywała grupa młodych ludzi. Straż Miejska podczas interwencji zażądała od pewnego 20-latka dokumentów, których on nie okazał. Został więc wepchnięty do radiowozu i pobity.

Po interwencji raport strażników z tego wydarzenia brzmiał następująco: 3.10.2014 około godziny 19:45 interwencja w stosunku do grupy osób zakłócającej spokój i porządek publiczny. Najbardziej agresywny zaczął ubliżać strażnikowi, nie stosował się do wydawanych poleceń. Został obezwładniony i umieszczony w radiowozie. Podczas przewożenia uderzał głową w ściany radiowozu. Mężczyzna został przewieziony do ZOZ.

Nagranie udostępnione w sieci pokazuje że ta interwencja mogła mieć zupełnie inny przebieg...

 Uwaga!  WIDEO nie powinno być oglądane przez osoby nieletnie!

Komentarze (57)

kajetanka 2014-10-19 14:12

Straszne,aż mnie trzęsło jak to oglądałam.Straż miejska w Szczecinku jest szczególnie bezczelna. Tu widać jak stoi ponad prawem.Czy ktoś z władz to w końcu zauważy i zrobi porządek w Straży Miejskiej?

mieszkaniec 2014-10-19 15:12

straszne - jak gestapo! Ci panowie powinni być przebadani przez psychologa, bo może są też agresywni wobec własnych rodzin. "Podpisz, podpisz ..." tak jakby szefostwo kazało im robić statystyki, bo trzeba coś powiedzieć w kolejnym "tydzień z życia SM"

ralf1970 2014-10-19 16:16

ja ich k dopadnę osobiście bo wiem który to

duna 2014-10-19 16:31

hołota kwalifikująca się po sąd

olo 2014-10-19 16:32

Upublicznić pysk funkcjonariusza

Wiesław 2014-10-19 16:37

Stare, stalinowskie metody... nic się nie zmieniło! Te sukinsyny nawet nie zostaną ukarane!

rudolf 2014-10-19 16:39

Czy to ten kolo z taekwondo z SM?;d

Jimi 2014-10-19 16:51

zastanowcie sie czy tylko w strazy miejskiej trzeba porzadek zrobic, osobiscie bylem swiadkiem jak w zlocienieckiej policji jest naduzywana wladza

mieszkaniec2 2014-10-19 17:01

Powinni w końcu pozwalniać tych debili, którzy pracują w Straży Miejskiej, myślą, że im wszystko wolno, oby w końcu sprawa została rozwiązana tak jak powinna, to nie jest dopuszczalne takie zachowanie służb, którzy sami nie dają przykładu i są znienawidzeni przez społeczeństwo!!

an3sa11 2014-10-19 17:20

zbyt dużo uprawnień to i we łbach sie poprzewracało. pilnowanie porządku , i uprawnienia do obsługi szczotek i grabi to jedyne które powinni posiadać

ja 2014-10-19 17:25

Moj boze drogi trageda ten straznik powinen wyleciec ze sluzby od zaraz osobicie bym na miejscu rodzicow syna domagala sie a tobie chlopcze dopnij swego chodz mialo by sie skonczyc w sadzie zglosc to dalej ja dowiedzialam sie z telekspresu i tvn

ala 2014-10-19 17:28

Zyje juz pol wieku i cos takiego w glowie sie niemiesci maja szczescie ze niebylo tak mojego syna bo nieręczę za siebie mimo ze jestem kobieta to cisna sie na usta same "epitety" w stylu ch..... i tym podobne

slonecznik321 2014-10-19 17:30

co za kur,,,,,y

urodzony w Szczecinku 2014-10-19 17:32

To nie jedna taka sprawa ,jedna co wyszla na jaw. Telewizja ogolnopolska to już ładnie a w świat tez już poszło brawo dla chłopaka

xxxxxxxxxxxx 2014-10-19 17:36

szmaciarze j.........

Agniehaha 2014-10-19 17:44

..................., powinni zbierać psie kupy skoro nie mają pojęcia jak należy traktować zatrzymanego.....MAŁOLATA!!!! Wyjątkowo bezczelne ............!!!!

MarcusGG 2014-10-19 17:46

Strażnicy miejscy?? chyba wiejscy. Brak szacunku do ludzi, potrafią jedynie babcie z psami lub małolatów ścigać i karać a nie potrafią poprowadzić normalnej interwencji. Nie raz miałem (nie)przyjemność być legitymowany przez nich. I za każdym razem zanim dałem dowód zmuszałem ich do podania swoich personaliów. Z tego co wiem ich obowiązują takie same zasady jak policję. A teraz z innej beczki. Na filmiku widać jak nasi strażnicy łamią przepisy. Gdzie panowie mają włączonego koguta??? chyba w swoich móżdżkach. Podczas interwencji zgodnie z przepisami muszą mieć włączone. Panowie strażnicy czas się doszkolić. A najlepiej w szkole policyjnej.

ilo 2014-10-19 17:48

Zobaczymy skuteczność "naszych" polityków w tym temacie przed wyborami samorządowymi. Liczę na interwencję naszych władz.

awax 2014-10-19 17:52

Jaki Pan taki Kram Zamordyzm, bo przykład idzie z góry.

Dora 2014-10-19 17:58

O takich poczynaniach SM słyszy się od dawna .Wszyscy wiedzą , nikt nic nie robi. Brawo dla tego młodego chłopaka, że w takiej chwili zachował zimną krew i włączył nagrywanie. W końcu ktoś z tym zrobi porządek!

Damian 2014-10-19 17:59

Od dzisiaj będę po Szczecinku chodził z nożem w bucie , jak spotkam takich zje.....

Nygus 2014-10-19 18:11

Dlaczego nie pokazali twarzy twardzieli?

kiler 2014-10-19 18:34

.........; ..........; ...............; !!!

Justyna 2014-10-19 19:00

Tacy ludzie maja nam pomagać?!Niech może P.Douglas wreszcie cos z tym zrobi,czy może Straż Miejska ma tak poukładane, że im wszystko wolno co?!

:-( 2014-10-19 19:08

Nie tego nawet nie da się komentować!!!!MASAKRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Roberto 2014-10-19 19:23

jak zauważyłem to już druga tak negatywna informacja w mediach o SM w Szczecinku ( pierwsza w programie Emil łowca fotoradarów) ktoś chyba nie panuję nad tą formacją - czas na dymisję komendanta

luty 2014-10-19 19:56

straszne to nagranie, j.w. gestapo też to miałem na myśli

2014-10-19 20:00

do Ralf w d..pę mnie pcałuj

kowiacz 2014-10-19 20:06

szkoda ze na mnie nie trafili dupa by pękła

2014-10-19 20:57

Co za k........ bezczelne! Gdyby to był mój syn którego katowaliście zatukłabym cie sku..........!!! Dostaja za to pieniandze zeby bic ludzi poniewierac jak gowno! Ty smieciu bez odrobiny uczuc I czlowieczenstwa! Sku.... !!

MARIAN 2014-10-19 20:57

J..... POLICJE I STRAZ MIEJSKA BANDA PRZYGLUPOW DOSTALI TROCHE WLADZY I IM SIE WE ŁBACH POPRZESTAWIALO!!!

ZENON 2014-10-19 20:58

CHAMY J.....!!!

ozirof pawel 2014-10-19 21:51

takie cos powinno spotkac tez tych z ktorymi ja mialem kiedys na karate kyokushin choc teraz tkd trenuje zatargi i z tymi z gimnazjum i tych co dreczyli adriana tolkaczewa w nieistniejocej proznii rolniczaku

ozirof pawel 2014-10-19 22:04

najgorsze placowki w tym miescie to; gim 2 gim1 sp1 sp4 i licea zs2 miami zs6 rolnik zs5 mechanik zs3 budowlanka zs1ekonomik i prywatne liceum zaoczne dla dorosłych ul 1/e krakowska u stankiewicz to najgorsze placowki . dobre placowki to; gim3 sp6 sp7 i licea liceum ksieznej elzbiety i prywatne liceum sto prywatne liceum katolik ul. klasztorna gdzie ja chodzę

gośc 2014-10-19 23:10

zgłście się do burmistrza platfusa ,możecie też go sobie wybrac na drugą kadencję pfu... mi wystarczy jak poczytam jego blog o prywatyzacji Lasów Państwowych ,jeszcze tam będzie na Was czekać SM jak pójdziecie na grzyby ,.. acha radzę Wam jutro z rana kupic dyktafony ,bo u Was cena ich napewno podskoczy

RADNY 2014-10-19 23:37

I co pan na to panie burmistrzu ???

2014-10-19 23:39

takie k nie powinny pracowac w Straży Miejskiej, myślą ze maja wladze a tak naprawde maja wielkie g.....! !!!! a oni co nie byli mlodzi? ? pajace j.... po zawodowkach! !!!! ludzie bez szkół maja wiecej w glowach i sa bardziej inteligentni od tych DARMOZJADOW, wsadzic ich do Zakladu karnego w Czarnym może zrozumieja, ze czlowiek jest tylko czlowiekiem, Wasze rodziny (o ile je macie) musza sie za Was wstydzic! !!! zreszta Polska i jej prawa, nasze kochane Prawo.....pewnie nic z tym nie zrobia! !!!!! Młody nie pozwol im na takie coś! !!!! Walcz z prawem, to k.. jest do wytepienia !!! A Daglas to ............. majacy kase i myśli ze może wszystko! !!!!

janek 2014-10-19 23:46

i weź takiemu nie przypier... kim oni w ogóle są żeby tak traktować człowieka, nie popuściłbym temu ch... aż krew mnie zalewa jak takie coś widzę...

bocian57 2014-10-20 06:35

Juz po wizycie lowcy fotoradarow pana grondysa powinno nie byc, teraz to juz ekspresowo powinien wyleciec z hukiem slyszanym w calej Polsce, a powstaly przeciag wywiac cala te bande w mundurach "sm"

Aldona 2014-10-20 09:43

Ręce opadają!!!! Jak coś takiego jest możliwe

Mirosława 2014-10-20 09:45

Non to Szczecinek ma ogólnopolska "promocję", a wszystko za sprawą naszych służb porządkowych

Krol 2014-10-20 10:19

Po pierwsze nie wierzę, że od tak za niewinność SM zatrzymała tego kolesia. Musiał coś robić. Cwaniakować, zaczepiać mieszkańców, być agresywny. Niewiniątkiem zapewne nie jest. Przeciwnie pewnie jest dobrze znany SM. Z drugiej strony ów strażnik absolutnie nie powinien się tak zachować. A tego gościa "niewinnego" niech przetrzepią jak należy bo z jego gadki w TV wnioskuję, że niezły z niego cwaniak-ulicowy.

Ula 2014-10-20 10:20

Ten koleś jest dobrze znany SM -to nie jest niewiniątko

zoza 2014-10-20 10:20

Gdyby to spotkało mojego syna to chyba bym sama w gardło mu ten gaz wcisnęła. A gdybym była matką tych funkcjonariuszy to bym się pod ziemię ze wstydu zapadła.

mieszkaniec 2014-10-20 10:57

Trochę wstyd, nawet dzisiaj rano w "Dzień Dobry TVN" zaprosili specjalnie znanego warszawskiego prawnika aby skomentował zachowanie SM w Szczecinku.

pawel 2014-10-20 11:19

Powinni być wyj.....ni na bruk każdy z osobna banda darmo zjazdów

ozirof pawel 2014-10-20 15:30

z 1 strony to bardzo dobrze co straz miejska z nimi zrobila to bedzie nauczka dla k.... dilerow bo oni ich wspieraja

ozirof pawel 2014-10-20 15:34

ci co karate kyokushin u hurki cwicza im by takie cos sie przydalo i w gim 2 gim 1 rolniczaku mechaniku budowlance na maja i szkole danuty stankiewicz i jej w sp 1 sp4 w tych zlych szkolach cos takiego by sie przydalo mlodzierzy ktora slabych dreczy im wlasnie

ozirof pawel 2014-10-20 15:40

takie cos by sie przydalo liberalnym dziwom i dilerom ale dobrze ze ich to spotkalo nie beda dreczyc bezbronnych osob zwierzat przydalo im sie to u... t...i i jego dziwom cos takiego by sie przydalo

ozirof pawel 2014-10-20 15:47

jestem za tym co sie stalo to ich czegos w zyciu nauczy jesli w ogole

ozirof pawel 2014-10-20 16:17

dobrze ze tak sie stalo na tkd u pajewskiego jest taki filip co podchodzi z umiejetnosciami pod niebieski pas a nie zdobyl zadnego certyfikatu pasu przez tyle lat a ja niecale 1,5roku chodze na tkd i 3 certyfikaty pasow zdobylem tym samym zerem co filip od pajewskiego sa k od hurki i ta jego glupia liberalna mlodzierz tez na karate chodza a nie zdaja na pas pyszalkowie proznia im by cos takiego sie przydalo by uteperowac i szyderstwo zlo glupia pyche

ozirof pawel 2014-10-20 16:27

taki rygor powinien byc w takich placowkach gdzie przemoc jest np. w szkole gim 2 rolniczak itp. w takich placowkach powinien byc taki bestialski rygor i wtedy rzady agresywnej liberalnej mlodzierzy by znikly ale to co sie stalo jest dobre czegos ich to w zyciu nauczy i c.... tez

Andrzej 2014-10-20 20:13

Nie jestem za przemocą ale ci melomani tacy grzeczni to nie byli a do ludzi jak się odnosili .Czy my musimy ich omijać z daleka . Moją mamę okradł jeden meloman wyrywając jej torebkę i co mam mieć pretensję do melomana czy do policji i SM. Wierzycie że likwidacja SM poprawi bezpieczeństwo w mieście? Strażników powinni szkolić i jeszcze raz szkolić a z chuliganami postępować zgodnie z prawem.

2014-10-20 20:54

Niestety takie mamy prawo ze ludzie którzy powinni służyć pomocą są gorsi od bydla za nasze pieniądze znecaja sie na bezbronnych ludziach

aga 2014-10-20 22:22

ty g**ju żeby tobie ktoś tak wp****ol spuścił to byś wiedział co to znaczy nie dałam rady do końca obejrzeć jak bym mogła to p**alca zatłukła tłuczkiem do schabowych a żeby bardziej bolało to po j***ch chamstwo!!!

Kasia 2014-10-21 17:09

To sie nie mieści w głowie. Przyjmują do pracy mundurowej ludzi nieodpowiedzialnych i najlepiej po znajomości a porządni ludzie , którzy by sie na te stanowiska nadawali nie mają szans bo za małe plecy. To jest przesada. Teraz powinni wziąć tych stażników i w taki sam sposób do czegoś zmuszać. Strach pomyśleć co by się mogło stać z chłopakiem jeśli nie podpisałby tych dokumentów? Zakatowaliby go? a sami umyliby ręcę? Zróbcie coś z tym bo to się nie miesci w glowie.

hmmm 2014-10-22 20:09

ale młody miał już ponad 50 interwencji!!to całe nagranie już dawno było zaplanowane! dlaczego gówniaż nie poszedł do zozu po pobiciu?bo mało kto wie że po akcji z sm brał udział w bujce..a pewnie kase za wywiady bierze