Srebro dla młodych fitnessek ze Szczecinka

  • KW
  • 2014-10-16 10:20:11
Srebro dla młodych fitnessek ze Szczecinka
  • Foto: TV Gawex

Młode fitnesski ze Szczecinka przywiozły z Mistrzostw Świata w Fitness, w kategorii fitness formacje srebrny medal. Zawody odbyły się w słowackim Brusnie.

Podopieczne Mistrzyni Świata idą w ślady swojej trenerki - Anny Guzik, Mistrzyni Świata w fitness. Reprezentantki Szczecinka w składzie: Milena Antczak, Joanna Biedrzycka i Wiktoria Krawczyk zdobyły srebrny medal w Mistrzostwach Świata w Fitness w kat. fitness formacje. Indywidualnie, tuż za podium uplasowała się Milena na IV miejscu, a Joanna zajęła V miejsce.

Zawody odbyły się w dniach 5-7 października na Słowacji w Brusnie. Po sukcesach zawodniczek w Mistrzostwach Polski przyszedł czas na zawody międzynarodowe, na których dzieci potwierdziły swoje umiejętności. Jest się z czego cieszyć, ponieważ dziewczynki w pełni zasłużyły sobie na medale. Trenują kilka razy w tygodniu i angażują się bardzo. Jestem pewna że sprawia im to mnóstwo radości - przekonuje Anna Guzik.

Dla Akademii Fitness były to najważniejsze zawody w tym roku. Kolejne starty i - miejmy nadzieję - sukcesy, już wiosną. Składamy ogromne gratulacje dla młodziutkich Mistrzyń!

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: