Minister Zdrowia odwiedzi Szczecinek

  • KW
  • 2014-10-16 08:40:55
Minister Zdrowia odwiedzi Szczecinek
  • Foto: www.szpital.szczecinek.pl

W najbliższą sobotę, 18 października, nasze miasto odwiedzi Minister Zdrowia - Bartosz Arłukowicz.

Wczoraj (15.10), po telefonicznej rozmowie z burmistrzem miasta, minister oficjalnie potwierdził swoje przybycie. Bartosz Arułkowicz weźmie udział w uroczystym otwarciu nowych oddziałów w szczecineckiego szpitala. Zapytany o spodziewane efekty ministerialnej wizyty, Burmistrz Szczecinka - Jerzy Hardie-Douglas - powiedział: zależy nam przede wszystkim na tym, aby minister zobaczył jak skuteczna jest wybrana przez nas forma prawna szczecineckiego szpitala, który funkcjonuje jako spółka powiatowo-miejska.

Jest to rozwiązanie unikatowe w skali całego kraju, połączenie wydatków budżetowych miasta i powiatu nie tylko optymalizuje koszty utrzymania szczecineckiej placówki, ale i zapewnia pacjentom coraz wyższe standardy leczenia, a to jest w tej sytuacji najważniejsze.

Wizyta ministra Arłukowicza rozpocznie się o godzinie 12:00.

info: T. Czuk/UM Szczecinek

Komentarze (3)

Jolka 2014-10-16 12:26

Bardzo mnie cieszy,że nie będę już musiała na oddział neurologi jechać do innych miast.

pacjentka 2014-10-16 19:57

Pan burmistrz zapomniał dodać że oddzial będzie, ale lekarzy to już nie... Minister przyjedzie, pooglada, JHD będzie biegał jak ze sr****a, wyborcom naobiecuje a i tak po wyborach będzie miał was w nosie! Ot cała filozofia!

asia 2014-10-17 21:35

Poziom leczenia w Szczecinku jest bardzo niski, co z tego ,że oddadzą nowe oddziały , skoro lekarze nie potrafią leczyć. Arłukowicz robi kampanię JHD i tyle! Odjedzie i będzie jak zwykle.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: