Expo-zdrowie: wszystko, co powinieneś wiedzieć o odżywianiu

  • KW
  • 2014-10-14 08:29:36
Expo-zdrowie: wszystko, co powinieneś wiedzieć o odżywianiu
  • Foto: CHSCH

Po dwóch tegorocznych sesjach festynu-wystawy Expo Zdrowie, które miały miejsce w lipcu i we wrześniu przy Muszli Koncertowej, i w których wzięło udział około 260 mieszkańców Szczecinka, Fundacja CHSCH kontynuuje program profilaktyki zdrowia i uzależnień poprzez serię comiesięcznych spotkań poruszających tę tematykę.

Sama informacja niczego nie zmieni w naszym życiu, ale bez informacji nigdy na określone zmiany się nie zdobędziemy. Dlatego Fundacja CHSCH zaprasza wszystkich zainteresowanych zdrowiem na kolejny wykład z serii Expo Zdrowie dotyczący drugiej tajemnicy dobrego zdrowia jakim jest odżywianie. Nie jest obojętne dla organizmu ludzkiego czym się odżywiamy, ponieważ żywność, poza powietrzem i wodą jest kolejnym niezbędnym czynnikiem-paliwem budującym lub rujnującym nasze zdrowie.

Co jeść, jak jeść, ile i kiedy by być zdrowym usłyszymy w najbliższy piątek 17 października br. o godz. 17:00 w siedzibie Fundacji CHSCH przy ul. Limanowskiego 6 w Szczecinku. Wykład poprowadzi promotor zdrowia Piotr Samulak. Wstęp wolny. Organizatorzy serdecznie zapraszają. 

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: