Plaga pijanych rowerzystów i bezdomny wymachujący siekierą w szpitalu!

  • KW
  • 2014-10-13 08:39:23
Plaga pijanych rowerzystów i bezdomny wymachujący siekierą w szpitalu!

W okresie od 6.10.2014 do 12.10.2014 strażnicy miejscy podjęli 131 interwencje w stosunku do 207 osób. Na 13 osób zostały nałożone mandaty karne, a na 31 osób zostaną skierowane wnioski o ukaranie.

8.10.2014 około godziny 7:35 strażnicy miejscy podczas patrolowania ulicy Kościuszki zauważyli rowerzystę, który jadąc ulicą Kościuszki wjechał w ulicę Jeziorną niezgodnie z kierunkiem ruchu, powodując zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Został przez strażników zatrzymany już na ul. Ordona. Jak się okazało, rowerzysta znajdował się w stanie nietrzeźwości. Został przekazany policji.

8.10.2014 około godziny 11:50 strażnicy miejscy patrolując ulicę Lipową zauważyli rowerzystę jadącego po chodniku. Na widok patrolu straży miejskiej rowerzysta gwałtownie skręcił w ulicę Winniczną, a następnie w ulicę Bagienną. Został zatrzymany do kontroli już na ulicy Wyszyńskiego. Jak się okazało mężczyzna znajdował się w stanie nietrzeźwości i posiadał sądownie orzeczony zakaz prowadzenia rowerów. Mężczyzna ten został przekazany policji.

8.10.2014 około godziny 17:40 podczas patrolowania ulicy Wiatracznej strażnicy zauważyli bójkę pomiędzy dwoma mężczyznami. Atakujący szarpał drugiego i zadawał mu uderzenia pięścią. Podczas całej interwencji zachowywał się agresywnie oraz groził i zastraszał pokrzywdzonego. Okazało się, że są to uczniowie szkoły ponadgimnazjalnej. Na mężczyznę tego zostanie sporządzony wniosek o ukaranie.

9.10.2014 około godziny 10:35 strażnicy miejscy patrolując ulicę Zieloną zauważyli rowerzystę, który poruszał się zygzakiem. Po jego zatrzymaniu do kontroli okazało się, że znajduje się w stanie nietrzeźwości. Rowerzysta został przekazany policji.

10.10.2014 r. około godziny 0:45 podczas patrolowania ulicy Bohaterów Warszawy patrol usłyszał głośne krzyki dochodzące od strony ul. Junackiej. Wjeżdżając na ul. Junacką patrol zauważył grupę młodych mężczyzn spożywających tam alkohol. Na widok radiowozu zaczęli uciekać, rozbijając butelki z alkoholem. Na miejscu ujęto pięć osób, na których zostaną sporządzone wnioski o ukaranie.

10.10.2014 r. około godziny 10:45 strażnicy zostali wezwani na interwencję wobec mężczyzny upojonego alkoholem, leżącego na trawie. Po przyjeździe na miejsce strażnicy odwieźli znalezionego mężczyznę do miejsca zamieszkania

10.10.2014 około godziny 13:25 strażnicy zostali wezwani na interwencję na ulicę 28 Lutego gdzie grupka osób zrobiła sobie libację alkoholową. Na miejscu zastano cztery osoby siedzące na murku przy ulicy, które rozlewały sobie wino do kubków. Na całą czwórkę zostaną skierowane wnioski o ukaranie.

11.10.2014 około godziny 9:00 interwencja w szpitalu gdzie mężczyzna, który tam wtargnął wszczynał awantury i zakłócał spokój i porządek publiczny. Mężczyzna ten miał również wymachiwać siekierą trzymaną w ręku. Podczas sprawdzania zawartości bagaży strażnicy znaleźli opisywaną siekierę w jego plecaku. Mężczyzna na polecenie strażników opuścił szpital. W związku z tym, iż jest to osoba bezdomna załatwiono mu pobyt w noclegowni przy ul. Wiejskiej.

11.10.2014 około godziny 18:50 strażnicy ponownie zostali wezwani do szpitala na interwencję do tego samego mężczyzny, którego wyprowadzili rano. Mężczyzna ponownie chodził po oddziałach szpitalnych i zaczepiał pacjentów. Strażnicy wyprowadzili go i przewieźli do noclegowni.

12.10.2014 r. około godziny 8:00 strażnicy podczas patrolowania ul. Jana Pawła II zauważyli rowerzystę jadącego ulicą 1 Maja. Rowerzysta na widok strażników zeskoczył z roweru. Podczas jego kontroli okazało się, że znajduje się on w stanie nietrzeźwości. Rowerzysta został przekazany patrolowi policji.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: