W Szczecinku obradują na temat jednostek samorządu terytorialnego

  • KW
  • 2014-10-10 14:30:17
W Szczecinku obradują na temat jednostek samorządu terytorialnego
  • Foto: TV Gawex

Tematem dzisiejszej konferencji, rozpisanej na cały dzień aż do godzin popołudniowych, jest "Strategia jednostki samorządu terytorialnego w świetle wyzwań XXI wieku". Do Szczecinka zjechali specjaliści z całej Polski.

Organizatorem spotkania, który odbywa się dziś w jednym ze szczecineckich hoteli, jest Wydział Zamiejscowy Społecznej Akademii Nauk ze Szczecinka. Patronat nad dzisiejszym cyklem wykładów objął Starosta Szczecinecki, Krzysztof Lis. Ogólnopolska Konferencja Naukowa ma miejsce po raz pierwszy. Jak powiedział nam Bartłomiej Stopczyński, Dziekan Społecznej Akademii Nauk przed rozpoczęciem pierwszych wykładów: Tematem spotkania będzie przede wszystkim zarządzanie jednostkami samorządu terytorialnego. Jest to dosyć obszerny temat, ponieważ będziemy omawiać aspekty związane z samym zarządzaniem, jak i aspekty marketingowe. Poruszone zostaną także tematy turystyki, jej rozwój w regionach. 

Do Szczecinka zjechało dziś wielu specjalistów z Łodzi, Gdyni, Poznania, Szczecina, Białegostoku. W planie dzisiejszych wykładów zaplanowano także przerwę, podczas której uczestnicy odbyli rejs Tramwajem Wodnym po jeziorze Trzesiecko. Zwieńczeniem cyklu wykładów będzie uroczysta kolacja. 

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: