Spotkania z Edytą Jungowską

  • KW
  • 2014-10-10 13:04:11
Spotkania z Edytą Jungowską
  • Foto: TV Gawex

Dziś (10.10) w naszym mieście gości znana aktorka Edyta Jungowska. Podczas pobytu w Szczecinku, artystka spotkała się już z przedszkolakami oraz dziećmi ze szkół podstawowych. Na dzisiejsze popołudnie zaplanowane jest także spotkanie z osobami dorosłymi w Miejskiej Bibliotece Miejskiej.

Spotkania te odbywają się w ramach Zachodniopomorskich spotkań w Bibliotece+. Jest to projekt promujący działania bibliotek, które brały udział w programie rządowym „Biblioteka+ Infrastruktura bibliotek” i w latach 2012-2014 zmodernizowały budynki i lokale biblioteczne lub wybudowały nowe obiekty biblioteczne.

Edyta Jungowska, podczas dzisiejszych spotkań z dziećmi prezentowała fragmenty audiobooków, w których ma przyjemność podkładać swój głos, czytając bajki dla dzieci. Najmłodsi bardzo chętnie rozmawiali z aktorką, a także pokazali doskonałą znajomość bajek, które czyta Edyta Jungowska.

Dziś, o godzinie 17:30 w Miejskiej Bibliotece zaplanowane jest również spotkanie dorosłych z aktorką, na które zapraszamy serdecznie.

Relację z tych spotkań obejrzycie na naszej antenie TV Gawex. 

Galeria zdjęć do artykułu

Komentarze (1)

ana 2014-10-20 16:38

choćby ciuch zmieniła a to w tym samym u nas była

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: