Zwycięstwo KS Lubczyk Dent Wielim Szczecinek

  • KW
  • 2014-10-06 09:51:26
Zwycięstwo KS Lubczyk Dent Wielim Szczecinek
  • Foto: KS Lubczyk Dent

Znakomicie zainaugurowali sezon 2014/15 tenisiści stołowi KS Lubczyk Dent Wielim Szczecinek. W swoim pierwszym meczu spotkali się oni w Bornem Sulinowie z miejscowym ULKS.

Pomimo, iż oba zespoły to beniaminki, spotkanie okrzyknięto hitem kolejki, gdyż drużyny te wymieniane są w gronie faworytów do awansu do II ligi. I rzeczywiście mecz stał na bardzo dobrym poziomie i dostarczył zgromadzonym kibicom sporo emocji. Od samego początku spotkanie przebiegało pod dyktando gości, a gospodarze cały czas musieli gonić wynik. Po pierwszej rundzie prowadzili oni już 3:1, po zwycięstwach Kamila Kiljanka, Henryka Dzidy i Stanisława Deneszewskiego. Jedyny punkt dla gospodarzy ugrał Zdzisław Witkowski.

Gry deblowe wypadły na remis i goście utrzymali prowadzenie 4:2. W rundzie drugiej planowe zwycięstwa odnieśli Kiljanek i Dzida, co zapewniło gościom końcowy sukces. Szansę na podwyższenie wyniku miał jeszcze Mariusz Radziński, lecz w ostatnim meczu niespodziewanie uległ Łukaszowi Kowalczukowi 2:3. Ostatecznie szczecineccy gracze odnieśli cenne zwycięstwo 6:4, co może mieć niebagatelne znaczenie w końcowym rozrachunku. Punkty dla KS Lubczyk Dent Wielim zdobyli: Kamil Kiljanek i Henryk Dzida - po 2,5 oraz Stanisław Deneszewski - 1, a dla ULKS: Zdzisław Witkowski - 2,5, Łukasz Kowalczuk - 1 i Grzegorz Kaczała - 0,5. Kolejne spotkania szczecineccy gracze rozegrają 18 października w Białogardzie i Trzebiatowie.

info: KS Lubczyk Dent Wielim Szczecinek

Komentarze (2)

telewidz 2014-10-06 14:20

no proszę , miała byc trzecia liga w Wielimiu i jest , a może nawet bedzie druga , ciekawe czy kibice zmienili już repertuar na piosenki dentystyczne

kibic 2014-10-07 06:59

Mielim Wielim , mamy spółkę

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: