Sobota, 4 października: spotkanie z Katarzyną Bondą - królową polskiego kryminału

  • KW
  • 2014-10-02 12:18:51
Sobota, 4 października: spotkanie z Katarzyną Bondą - królową polskiego kryminału
  • Foto: www.ksiazki.onet.pl

4 października o godz. 20:00 w CK Zamek odbędzie się spotkanie z Katarzyną Bonda – polską pisarką i dokumentalistką, dziennikarką oraz scenarzystką, której kryminały cieszą się dużą popularnością wśród czytelników. Organizatorami sobotniego spotkania są twórcy strony internetowej "Okiem na Horror" oraz Szczecinecki Klub Fantastyki.

Katarzyna Bonda urodziła się w 1977 roku. Ukończyła studia na kierunkach scenopisarstwo na PWSzFTviT i dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim, a następnie przez 12 lat pracowała jako dziennikarka kryminalna w redakcjach, m.in. Super Expressu, Newsweeka, Wprost, TVP S.A., Miesięcznika Zdrowie, Naj, Expressu Wieczornego i Kuriera Podlaskiego. Wykłada w szkole kreatywnego pisania w Warszawie, utworzyła również własną szkołę i portal o pisaniu. W 2007 roku zadebiutowała powieścią kryminalną Sprawa Niny Frank, która zdobyła sobie uznanie i została nominowana do Nagrody Wielkiego Kalibru, a przez wydawnictwo Media Express została wyróżniona nagrodą Debiut Roku.

Spotkanie zorganizowane w Szczecinku odbędzie się w ramach comiesięcznych wieczorów z literaturą, które organizują twórcy strony internetowej "Okiem na Horror". Zapowiada się naprawdę ciekawe wydarzenie. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy!

info: SAPIK i Okiem na Horror/fb.

Sobota, 4 października: spotkanie z Katarzyną Bondą - królową polskiego kryminału

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: