PKS Szczecinek z przychodem 2 milionów złotych!

  • KW
  • 2014-10-01 11:59:07
PKS Szczecinek z przychodem 2 milionów złotych!
  • Foto: www.powiat.szczecinek.pl

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinku może pochwalić się kolejnym osiągnięciem - wygraną przetargów na przewóz dzieci do szkół w okolicznych gminach, a co za tym idzie, zakupem dodatkowego taboru autobusowego.

W pięciu okolicznych gminach: Biały Bór, Barwice, Borne Sulinowo, Okonek, Rzeczenica, PKS Szczecinek wygrał przetargi na przewóz szkolny. W związku z tym, 21 autobusów ze szczecineckiego taboru autobusowego zostało przeznaczone właśnie na przewozy dzieci i młodzieży. 

Bardzo cieszymy się z tych sukcesów. Od 1 lipca objęłam PKS i już w tym czasie musieliśmy ostro zajmować się tymi przetargami. Pod koniec sierpnia były kolejne przetargi, które bardzo nam pomogą w naszych finansach. Łącznie, ze wszystkich szkół będą to przychody rzędu 2 milionów złotych. Z uwagi na to, że sprzedaliśmy złocieniecką filię, a ich autobusy przeszły na przewozy szkolne, musimy pilnie dokupić trzy, cztery autobusy - powiedziała nam Halina Mozolewska, Prezes szczecineckiego PKSu. 

Autobusy, które zostaną dokupione nie będą nowe, lecz używane i prawdopodobnie będą to pojazdy marki Autosan, które PKS już zna i użytkuje. Prawdopodobnie jutro, 2 października, zostaną one zakupione. 

Komentarze (1)

Gość 2014-10-02 10:49

Sukcesy, sukcesy... a w kasie pusto.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: