"Fokus na pozytywie", czyli sobotni konkurs fotograficzny

  • KW
  • 2014-09-27 16:23:27
"Fokus na pozytywie", czyli sobotni konkurs fotograficzny
  • Foto: Paweł Zastawny

W sobotę, 27 września, odbył się konkurs fotograficzny organizowany przez SAPiK i Szczecinecki Klub Fotograficzny "Luminis".

To już VI edycja konkursu "Szczecinek w moim obiektywie". W tym roku jednak odbywa się on w troszkę zmienionej formule. O godzinie 13 pod kinem Wolność zebrali się uczestnicy konkursu. Na listę zapisało się 10 osób. Po oficjalnym rozpoczęciu i poznaniu tematu fotografii, które mają zostać wykonane w ramach konkursu, uczestnicy wyruszyli na poszukiwania pomysłów i wykonanie zdjęć. Temat z jakim musieli się zmierzyć to "Fokus na pozytywie". Organizatorzy zostawili uczestnikom konkursu wolne pole do interpretacji tematu, fotografie miały być po prostu wyjątkowe i oryginalne. Każdy uczestnik na przenośnym dysku, do godziny 18 musiał donieść swoje prace - maksymalnie 3 zdjęcia.

W sobotę wieczorem odbyło się jest spotkanie wszystkich uczestników w sali multimedialnej kina Wolność, gdzie zostały wyświetlone prace, a także został ogłoszony werdykt i wręczona nagroda - wysokiej klasy plecak fotograficzny. Pierwsze miejsce zajął Paweł Zastawny. Zwycięska fotografia przedstawia rzeźbę Adam Giedrysa - do obejrzenia w galerii zdjęć. Gratulujemy!

Prace konkursowe możecie obejrzeć w naszej galerii zdjęć.

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: