Dramat w Złocieńcu

  • KW
  • 2014-09-23 11:24:35
Dramat w Złocieńcu
  • Foto: TV Gawex

Do dramatycznej sytuacji doszło ostatniej nocy w kompleksie garaży znajdujących się przy ulicy I Dywizji Wojska Polskiego w Złocieńcu. W pożarze garaży spłonęło kilka samochodów, motocykl i spora część budynku.

Według świadków pożar wybuchł o godzinie 2 nad ranem. Błyskawicznie stanęły w ogniu samochody, które w tym czasie były w garażach. Należy dodać, że ten kompleks garaży dosłownie "styka się" z remizą Ochotniczej Straży Pożarnej. Mimo interwencji strażaków, straty są olbrzymie. Jak powiedział nam Krzysztof Leśniowski, który wynajmował jeden z garaży: wszystko zaczęło się od pożaru jednego z pojazdów i według mnie było to świadome działanie nieznanego na razie sprawcy. Możliwa jest też inna hipoteza. Policjanci, prowadzący dochodzenie nie wykluczają, że mogło dojść do samozapłonu. Biorąc pod uwagę straty, właściciele spalonych pojazdów mogą mówić o prawdziwym pechu. Nie wiadomo też, czy opłaca się odbudowywać ten garażowy kompleks. 

Na miejscu działa już biegły z zakresu pożarnictwa i to jego opinia będzie kluczowa w toczącym się postępowaniu. Jak nam nieoficjalnie powiedział, już w ciągu kilku dni będzie wiadomo, co tak naprawdę było przyczyną tej nocnej tragedii. Straty - cztery samochody osobowe, jeden motocykl oraz kompletne wyposażenie garaży są liczone w setkach tysięcy złotych. Szczegółowe śledztwo prowadzi drawska Policja. 

Galeria zdjęć do artykułu

Komentarze (6)

Monika 2014-09-23 19:18

Po prostu ręce opadają - straszna strata

Krzysztof L 2014-09-23 20:01

To tylko pieniądze najważniejsze że nikomu nic się nie stało!

poszkodowany 2014-09-23 20:47

Policja dobrze wie kto to zrobil!Moze w koncu sie zajma tym czlowiekiem i zrobia cos wiecej niz umozenie sprawy!

Zuza 2014-09-24 10:36

Pewnie, że dobrze że nikomu się nic nie stało, ale taka strata też każdego by zabolała - jeśli to podpalenie, to nie wiem jak taki (potencjalny) sprawca może z tym normalnie żyć...

Aldona 2014-09-24 10:46

Zdjęcia są wstrząsające. Straszna strata dla właścicieli. Wyrazy współczucia. Jeżeli to był podpalacz - to mam nadzieję, że go złapią.

Zuza 2014-09-25 00:05

"poszkodowany/i"... Baaardzo współczuję... ;( nie wiem i nie wyobrażam sobie, żeby sprawca nie odpowiedział, za to co zrobił....................... to... jak zemstaaa!!! ale czemu aż tyle garaży!? PS. Jak takie "coś" może teraz spać??????????????????

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: