MKS GRYF szuka następców Mistrzów Świata

  • KW
  • 2014-09-23 08:34:15
MKS GRYF szuka następców Mistrzów Świata
  • Foto: GRYF

Szczecinecki klub siatkarski GRYF poszukuje następców: Wlazłego, Winiarskiego, czy "Gumy" - siatkarskich Mistrzów Świata.

Po wakacyjnej przerwie MKS Gryf Szczecinek wznawia działalność i ogłasza nabór do sekcji piłki siatkowej dziewcząt i chłopców z rocznika 2004 i młodszych. Treningi w poszczególnych grupach odbywać się będą od poniedziałku do piątku w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Wiatracznej 5 (Gimnazjum nr 2) od godz.17:00.

W nadchodzącym sezonie 2014/2015 MKS Gryf zgłosił 4 drużyny do rozgrywek o mistrzostwo Zachodniopomorskiej Ligi Wojewódzkiej w kategoriach; juniorów (chłopcy), młodzików (chłopcy), kadetek (dziewczęta) i młodziczek (dziewczęta) Poszczególne drużyny oraz treningi prowadzić będą wykwalifikowani trenerzy, którzy mają bardzo dobre przygotowanie merytoryczne do prowadzenia zajęć i ogromne doświadczenie pedagogiczne w pracy z dziećmi i młodzieżą. Ponadto klub, prócz treningów i gry w ligach czy turniejach, organizuje wyjazdy na zimowiska oraz letnie obozy nad morzem. MKS GRYF serdecznie zaprasza na treningi.

info: Prezes MKS GRYF Grzegorz Poczobut

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: