Konferencja Spółki Aqua-Tur

  • KW
  • 2014-09-22 13:29:35
Konferencja Spółki Aqua-Tur
  • Foto: TV Gawex

Dziś odbyła się konferencja prasowa zwołana przez Roberta Duszyńskiego, prezesa Spółki Aqua-Tur.

Przed rozpoczęciem zaplanowanej na godzinę 12.00 konferencji z dziennikarzami, w gabinecie prezesa pojawił się Kamil Biegański. Prezes MKP pokazał wstrząsające, jego zdaniem, zdjęcia obrazujące nieporządek na szczecineckim basenie oraz listy z podpisami tysiąca mieszkańców Szczecinka. Kamil Biegański już podczas poprzedniej konferencji prasowej oznajmił, że będzie zbierał podpisy pod petycją w sprawie odwołania obecnego prezesa Spółki Aqua-Tur.

W trakcie konferencji Robert Duszyński odniósł się do zarzutów dotyczących działalności spółki: właśnie jesteśmy po bardzo dokładnej, trzydniowej kontroli sanepidu. Żadne z doniesień Pana Biegańskiego się nie potwierdziły, jedynie pewien problem istniał w sprawie naszej zjeżdżalni. Jak powiedział szef techniki basenowej trwają rozmowy ze specjalistycznymi firmami, które zajmują się konserwacją takich urządzeń jak zjeżdżalnie. Na wszystkich basenach metalowe elementy błyskawicznie pokrywają się rdzawym nalotem. Jest to jednak tylko nalot powierzchniowy, nie powodujący żadnego zagrożenia konstrukcji i na bieżąco, przez pracowników, ten nalot jest usuwany. Według prezesa Aqua-Tur jego przeciwnik wprowadza opinię publiczną w błąd: to bardzo prosta technika, wystarczy pokazać zdjęcia w dużym powiększeniu. Dlatego też ja pokażę dziś państwu jak wygląda "potwór", który zaatakował nasz obiekt. W tym miejscu Robert Duszyński pokazał zdjęcie muchy w dużym powiększeniu - to właśnie on, dodał. Podczas dzisiejszego spotkania wezwał on także Pana Biegańskiego do zaprzestania podawania w mediach oraz na ulicach kłamliwych informacji na temat działalności spółki. Podejrzewam - dodaje prezes Aqua-Tur, że cały ten konflikt jest rodzajem promocji Pana Biegańskiego przed zbliżającymi się wyborami samorządowymi. 

Galeria zdjęć do artykułu

Komentarze (9)

Mariola 2014-09-22 17:38

Panie Duszyński, to w jaki sposób Pan łże jest po prostu straszny! Dzieci z MKP chodziły zbierały podpisy i bardzo dobrze ! Większość ludzi ich wspierała, i ja popieram aby zdjąć Pana ze stanowiska, wszyscy boją się chodzić na ten basen, ze względu na syf

2014-09-22 20:11

ale Pan prezes Duszyński bajeczki opowiada

Karol 2014-09-22 20:35

Pan się nie da zmanipulować Panie Duszyński - widać, że facet oszalały jest!

Karol 2014-09-22 20:49

nie odzywaj się jeśli nie wiesz jak jest na prawdę, bo połowa tej gatki to są kłamstwa :)

awax 2014-09-22 20:50

Witam Nie znam szczegółów opisywanego konfliktu,jednak o kompetencjach prezesa miałem okazję się przekonać. Na basenie zainstalowane są pompy ciepła zawierające duże ilości niebezpiecznych czynników chłodniczych. Urządzenia te wymagają posiadania kart urzadzeń oraz wykonywania czynności konserwacyjnych oraz prób szczelności co najmniej dwa razy w roku. Nie wiem czy i przez kogo takie prace są wykonywane,jednak w odpowiedzi na złożona oferte otrzymałem podpisane przez prezesa pismo,że "czynnikiem roboczym jest glikol" i nie ma potrzeby takich prób szczelności. Dla mnie to wystarczyło,Pan prezes nie miał pojecia z zagrozeń i obowiązków użytkownika takowych URZĄDZEŃ CHŁODNICZYCH w systemach klimatyzacji. Dziwi mnie również brak zainteresowania moja propozycją BEZPŁATNEGO wykonania pomiaru współczynnika COP określającego czy naprawdę są to urządzenia oszczędzające energię.Może okazałoby się,że cała ta propaganda stosowania OZE jako super oszczędnych legła by w gruzach? Oczywiście,prezes nie musi posiadać merytorycznej wiedzy na ten temat,ale ma obowiązek posiłkować się wiedza profesjonalistów.

telewidz 2014-09-22 22:02

to trzeba będzie zbudować w Szczecinku nowy basen dla klubu pływackiego , ale to już zadanie dla przyszłej pani burmistrz

Wilczyński 2014-09-23 08:09

Zabijanie sportu dzieci, brud, pieczarki, muchy tsetse, mało kasy, mało torów, mało dzieci, za dużo klubów, za duży deficyt, za duże ego, łapówki, oszustwa, malwersacje, (dla zasady jeszcze raz łapówki) i przekręty, i kiepski prezes, kiepski basen, kiepski świat + komentarze z samym sobą... Cały świat okłamuje pana z MKP! Jak tak można? Jezu, gdzie moje leki???

Pływak 2014-09-23 13:04

Mamy w Szczecinku duży problem - mamy dwóch prezesów (aktualny -Duszyński i aspirujący-Biegański) i tylko jeden basen. A ludzie mają Igrzyska