Deblowy Turniej Tenisowy o Puchar Zbigniewa Gieruli

  • KW
  • 2014-09-20 12:54:45
Deblowy Turniej Tenisowy o Puchar Zbigniewa Gieruli
  • Foto: TV Gawex

Dziś (20.09) na kortach Regionalnego Centrum Tenisowego w Szczecinku odbywa się Deblowy Turniej Tenisowy pamięci Zbigniewa Gieruli.

Po raz czternasty na kortach w Szczecinku odbywa się Turniej Deblowy pamięci Zbigniewa Gieruli. Dzisiejszy turniej rozgrywany jest w czterech kategoriach 30+, 45+, 65+ i mikście. Pary grają w systemie grupowym, o trofea. W turnieju startuje 64 zawodników ze Szczecinka, Gdańska, Słupska, Koszalina, Kołobrzegu, Miastka i Złotowa. 

Organizatorzy mają nadzieję, że taka atmosfera, jaka aktualnie panuje na kortach, będzie trwała cały dzień. Zaznaczają, że chodzi im przede wszystkim o dobrą zabawę, gdzie dzięki sprzyjającej aurze jest to jak najbardziej możliwe. To jest turniej, żebyśmy się wszyscy fajnie pobawili, a same nagrody to jest tylko dodatek do tego. Ważne jest także to, że możemy powspominać jak korty wyglądały kiedyś, a jak teraz i również to, jak wygląda nasz ośrodek - mówią organizatorzy. 

Część zaplanowanych wydarzeń odbędzie się na kortach, a druga część będzie to spotkanie wspominkowe poświęcone Zbigniewowi Gieruli.

Galeria zdjęć do artykułu

Komentarze (1)

ona 2014-09-21 18:39

wspominających Pana Gierulę /mam nadzieję przyjaciół,sympatyków i działaczy sportu tenisowego w Szczecinku/ informuję,że zarządca cmentarza oznaczył grób jego i małżonki Pani Teresy,jako nieopłacony,a tym samym do likwidacji. Zajmijcie się Państwo tym problemem.Myślę,że organizując turniej Jego imienia odwiedzacie Jego grób stawiając symboliczny znicz, pospieszcie się,bo może się okazać,że nie będzie gdzie go postawić.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: