Mali piłkarze grali na Placu Wolności - Skrzat Cup 2014

  • KW
  • 2014-09-19 14:52:35
Mali piłkarze grali na Placu Wolności - Skrzat Cup 2014
  • Foto: TV Gawex

Na Placu Wolności odbył się dziś, przepełniony wspaniałymi emocjami, Międzyprzedszkolny Turniej w piłkę nożną Skrzat Cup 2014.

Na specjalnie zbudowanej, naturalnej murawie zacięcie walczyli mali piłkarze. Były to dzieci w wieku sześciu i pięciu lat. Mecze, w których brali udział trwały po 5 minut. Przed szczecineckim ratuszem zebrała się spora liczba widzów. Rozgrywki wywołały prawdziwe emocje, szczególnie pośród rodziców, którzy bardzo głośno dopingowali swoje pociechy. Sama gra natomiast sprawiła ogromną frajdę dzieciom, które grały według swoich zasad, wykorzystując wszystkie części swojego ciała albo biegnąc tłumem za piłką. Na Placu Wolności rozstawiono także dmuchane atrakcje, z których korzystać mogli wszystkie dzieci.

Naszym zdaniem była to jedna z lepszych imprez, które miały miejsce w ostatnim czasie w naszym mieście.

Gratulujemy wszystkim małym piłkarzom wytrwałości i woli walki :)

Galeria zdjęć do artykułu

Komentarze (5)

Kaja 2014-09-19 20:33

Beznadziejna organizacja.Taka ilośc dzieci a żadnego wydzielanego i odgrodzonego miejsca dla nich.kazdy mógł wejść na trybuny przedszkolaków,dorośli zasłaniali widok dzieciom,jakiś pijak wywrócił się na dzieciaczki.nastepnym razem pomyślmy o dzieciach a nie tylko o reklamie i kampani.

leon 2014-09-19 21:48

A mrówki na muchy napadli :)

Opiekun 2014-09-20 12:44

koszmar!! Zero organizacji, dzieci z innymi grupami się mieszały, mało miejsca na trybunach. Niektóre panie przyprowadzały całą grupę. Trybuny ustawione na słońcu, istna gorąc. Dzieci się gubiły nic dziwnego, takie dzieci są za male do tego!! Można to zorganizować ale nie na placu a stadionie czy w szkole na sali. Drużyny były wyczytywane niesprawiedliwie, więcej grały przedszkola jak szkoły!! KOSZMAR

Entuzjasta! 2014-09-22 20:09

To była najlepsza impreza do tej pory w Szczecinku! Super pomysł, aby turniej rozegrać właśnie przed ratuszem - dzięki temu mogli go obserwować nie tylko rodzice dzieci, ale inni mieszkańcy, których wśród kibiców nie brakowało! Atmosfera rywalizacji i duch walki u tych maluchów - godny podziwu. Super i wielkie dzięki dla organizatorów i pomysłodawców Tego Turnieju. Mam nadzieję, że za rok zobaczymy powtórkę tej wspaniałej imprezy

Ala 2014-09-23 19:19

Wspaniałe wydarzenie gratulacje.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: