Zobacz, jakie imprezy odbędą się w nadchodzący weekend

  • KW
  • 2014-09-19 10:02:19
Zobacz, jakie imprezy odbędą się w nadchodzący weekend
  • Foto: TV Gawex

Karaoke w Piano Barze, a także Dożynki Powiatowo-Gminne w Barwicach już w nadchodzący weekend w naszym regionie. Zobacz, co wydarzy się w mieście i okolicach.

KARAOKE

Weekend rozpocznie się śpiewająco. Piano Bar zaprasza dziś od godziny 21 na Karaoke Party. Jest to całkiem nowa propozycja baru, która, jeśli zyska popularność, na stałe zagości w historii weekendowych imprez Szczecinka. Na pierwsze trzy odważne osoby czekała będzie niespodzianka z baru. Wstęp wolny. Życzymy dobrej zabawy!

SPORT

Już w najbliższą sobotę (20.09) na kortach Regionalnego Centrum Tenisowego AQUA-TUR rozegrany zostanie Turniej Pamięci Zbigniewa Gieruli. Będzie to gra podwójna w kategoriach: 30+, 45+, 60+ i w mikście. Start imprezy i losowanie o godzinie 9.00. 

FESTYN

W niedzielę od godziny 13 do 17 mieszkańcy Szczecinka będą mogli wziąć udział w Festynie Expo-Zdrowie. Odbędzie się on przy Muszli Koncertowej. Festyn ten jest mobilną wystawą poświęconą tym razem profilaktyce zawału serca. W programie wystawy przewidziano bezpłatne badania: poziomu cukru we krwi, wydolności płuc, pomiar tkanki tłuszczowej, współczynnika wody w organizmie i ciśnienia tętniczego. Poza tym będzie istniała możliwość konsultacji z dietetykiem i terapeutą uzależnień, a także będzie można sprawdzić się w teście wysiłkowym (harwardzkim). Organizatorem jest Chrześcijańska Służba Charytatywna, filia w Szczecinku. 

DOŻYNKI POWIATOWO-GMINNE

Tym razem dożynki odbędą się w niedzielę na Stadionie Miejskim w Barwicach. Rozpoczną się o godzinie 11.00 mszą świętą. Następnie, pięknym korowodem uczestnicy przejdą na Stadion Miejski, by tam rozpocząć świętowanie. Nie zabraknie konkursów z nagrodami, turniejów sportowych, pokazów artystycznych i prezentacji, a także świetnej zabawy tanecznej, na której przygrywał będzie zespół muzyczny. Poza tym, na stoiskach będzie można zakupić i spróbować pysznego jedzenia. Przypominamy także, że szczecinecki PKS przygotował dla mieszkańców Szczecinka dodatkowe przejazdy do Barwic, a promocyjna cena biletu wyniesie 6 zł. Życzymy udanej zabawy! 

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: