Szczecinek - warto zatrzymać się na dłużej!

  • KW
  • 2014-09-16 19:02:40
Szczecinek - warto zatrzymać się na dłużej!
  • Foto: TV Gawex

Jak poinformowała nas Szczecinecka Lokalna Organizacja Turystyczna, miasto Szczecinek zostało zauważone i opisane przez portal Smart way to travel jako miejsce gdzie "warto się zatrzymać na trochę dłużej".

Lato powoli dobiega końca, jednakże sezon na łatwe i sprytne podróżowanie trwa nadal. W związku z tym, portale społecznościowe o tematyce podróżniczej są aktywne przez cały rok. Jednym z takich portali jest Smart way to travel, który przedstawia miejsca w Polsce warte odwiedzenia i nie zapomniał wspomnieć o naszym uroczym Szczecinku. Przez cały sezon w naszym mieście wiele się działo, jesteśmy bardzo często zauważani na mapie turystycznej kraju, często się o nas mówi i jest to z pewnością zasługa naszych lokalnych organizacji promujących miasto.

Portal Smart way to travel skupia prawie 15 tysięcy zwolenników sprytnego podróżowania. Możemy na nim przeczytać, "Na drodze z Koszalina do Piły natraficie na Szczecinek – miasto położone malowniczo wśród jezior. Warto się zatrzymać na trochę dłużej". SzLOT niezmiernie się cieszy, że Szczecinek pojawia się na liście miast polecanych do odwiedzenia na obiektywnych portalach. Nas także cieszy ten fakt i mamy nadzieję, że takich sympatycznych akcentów będzie coraz więcej.

info: SzLOT

Szczecinek - warto zatrzymać się na dłużej!

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: