ZOBACZ WIDEO: Wojna o drogę w Grzmiącej, program interwencyjny

  • KW
  • 2014-09-16 10:51:10
Materiał wideo: CHODŹ NA SŁOWO

Nasza redakcja zawsze stara się być blisko naszych mieszkańców i ich problemów. W naszych programach interwencyjnych przedstawiamy Państwu trudne sytuacje, konfliktowe sprawy z którymi mierzą się mieszkańcy naszego powiatu. Zawsze staramy się zachować obiektywizm i przedstawić argumenty dwóch stron. Tak było i tym razem w miejscowości Grzmiąca, a poszło o drogę.

W minionym tygodniu odwiedziliśmy z kamerą miejscowość Grzmiąca. Remontowana jest tam droga, obok której stoi sklep Pani Bogumiły Maleszy. Niestety, w planach Urząd Miasta nie uwzględnił dojścia i dojazdu do sklepu. Miejsce, gdzie wcześniej był parking dla klientów sklepu, a także dostawców został zwyczajnie zlikwidowany. Zobaczcie, co na ten temat sądzą mieszkańcy, właścicielka, a także Wójt Gminy Grzmiąca. Zapraszamy do obejrzenia naszego wideo. 

Komentarze (17)

irokez 2014-09-17 14:52

Urzędnicy razem z wójtem na czele to jest patologia trzeba wymienić wszystkich i to szybko!!!!!!!!!!!!!!!!

mieszkaniec 2014-09-17 20:37

BRAWO DLA WÓJTA!!!

Niezadowolona 2014-09-18 14:27

Osobiście nie widzę sensu w istnieniu gminy, która jest tylko dla urzędników. Brak pracy, zakładów przemyslowych, poczty, policji... Ale za to pełne pokoje w urzędzie. Paranoja ;) Tłumaczyć wójt to się zawsze potrafił, mam nadzieję, że od listopada już nie będzie tego robił wraz ze swoim odejście.

mieszkankagminy 2014-09-19 00:38

Wójt pownien zobić tam porządny parking bo tak naprawde to w grzmiącej nie można nigdzie swobodnie zaparkować. W pierwszej kolejności powinien zrobić porzadny parking koło apteki bo tam już calkiem swobodnie nie da się wjechać ani wyjechać później parking koło groszka i powinien zainwestować w dojazd mieszkańców wsi Równe bo tam jest droga że się jeździć już nie daje... Pewnie po takiej akcji wójt z wygranymi wyborami może się pożegnać....

wyprowadziłam się już, na szczęście 2014-09-19 09:31

takiej władzy jak na tej wiosce to chyba w całym kraju nie ma. Banda nierobów, oszustów, grzejących stołki przez zasiedziałą protekcję trwająca od wielu lat...w tej gminie nic się nie rozwija a uwstecznia. Ludzie młodzi ze swoimi pomysłami i chęciami są z góry skazani na porażkę i brak współpracy ze strony lokalnej władzy. Najlepsza inwestycja rządzących to ten piękny "skwer", który skwerem nie jest bo zostały tam ustawione kontenery na śmieci!!! mało tego stojaki na rowery sa ściśnięte pomiędzy nimi hahaha! zapraszam na łąweczkę i lody ze smrodem i muchami :D

masderty 2014-09-19 09:34

ta władza nigdy nie była tam dla ludzi, oni są tam dla siebie i pensji. Ciemnogród. Ludzie weźcie się zbierzcie i wypieprzcie ich na zbity pysk!

mieszkanka gminy 2014-09-19 15:33

brawo pani kulesz niech pani walczy o swoje brawo bawo...... brawo pani kulesza brawo

mieszkanka gminy 2014-09-19 15:36

brawo pani kulesz brawo , niech pani walcz o swoje , może wójt już nie długo będzie tak się czuł swobodnie....

mieszkanka gminy 2014-09-19 15:39

niech każy walczy o swoje

hadej 2014-09-20 21:48

wojt gminy grzmiaca hahaha tylko duzo obicuje a malo robi tylko ten belweder jest za duzy dla nich wszystkich niech wracaja na stare smieci ;)

mieszkaniec 2014-09-22 23:33

Trzeba zmienić władzę !Gmina powinna byc dla ludzi a nie przeciw ! Wójt zamiast pomagać to pozbawia ludzi pracy !!!

mieszkanka 2014-09-24 17:07

Ludzie opamietajcie sie co Wy tu wypisujecie???mieszkam od wielu lat w Grzmiacej i mysle ze obecny wójt zrobił bardzo wiele dla naszej wsi a tak wogóle to nie jest on cudotwórcą zeby stworzył w Grzmiącej zakłady pracy i dał ludzią prace macie teraz szanse pokazac ze jestescie lepsi mozna startowac na radnego kazdy ma równe szanse a wójtowi zycze kolejnej kadencji pozdrawiam wszystkich niezadowolonych

mieszakaniec 2014-09-28 01:18

oczywiscie , że Wojt nie tworzy miejsc pracy, a teraz jak widac na filmie likwiduje miejsca pracy , które sam ktoś sobie stworzył.. współczuje bardzo pani prowadzącej sklep

Krosinianka 2014-09-28 01:26

wójt niszczy wszystko co jeszcze pozostało i co jeszcze działa ...mamy w tym duze doswiadczenie

kk 2014-11-18 17:55

spójrzcie na łaspka naszego wójta co ma wodę po 26 zł za metr.!!!!! Dalej bałwany chcecie mieć wodę po 26 zł? To głosujcie na niego! Bałwany!!!!!!!1

kk 2014-12-04 23:05

Nareszcie udało się zmienic wójta w Grzmiacej...mieszkancy odetchneli z zadowoleniem

KROSINIANIE 2014-12-05 00:11

Koniec KRĘTACTWA MATACTWA i UKŁADÓW w Gminie ... Nareszcie zmiana w Belwederze....dla nas mieszkańców nowa perspektywa ....GRATULACJE DLA NOWEGO WÓJTA .Widać z załączonego filmiku ze nowy Wójt ma dużo do naprawienia..trzymamy kciuki aby dało się tą wielką głupotę naprawić i wiele innych wcześniej podjętych błędnych decyzji.. Trzymamy kciuki panie Wójcie i życzymy wiele sukcesów w pracy.