Przedstawiciele Szczecinka na listach Platformy do Sejmiku Województwa

  • KW
  • 2014-09-15 12:46:33
Przedstawiciele Szczecinka na listach Platformy do Sejmiku Województwa
  • Foto: zachodniopomorski.platforma.org

W sobotę, podczas posiedzenia Rady Regionu Zachodniopomorskiego Platformy Obywatelskiej zatwierdzone zostały listy osób, które będą kandydowały do Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego w listopadowych wyborach. Na jednej z list, z naszego miasta znaleźli się: Adam Wyszomirski (Prezes Szpitala w Szczecinku), a także Sławomir Cichoń (dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinku).

Na spotkanie przybyło sześćdziesięciu przedstawicieli PO z terenu całego województwa. Pośród osób, które były rekomendowane znalazły się osoby z różnych środowisk, reprezentujący wszystkie najważniejsze ośrodki województwa zachodniopomorskiego. Dwóch przedstawicieli Szczecinka, wystartuje w tych wyborach na liście Okręgu nr 4 (Miasto Koszalin, powiat koszaliński, sławieński, szczecinecki).

Poniżej przedstawiamy listę kandydatów z okręgu, z którego mieszkańcy Szczecinka i powiatu szczecineckiego będą wybierać w nadchodzących wyborach:

1. Jan Kuriata - Koszalin

2. Adam Wyszomirski - powiat szczecinecki

3. Elżbieta Karlińska - powiat sławieński

4. Roman Biłas - Koszalin

5. Ewa Kroll - Koszalin 

6. Roman Szewczyk - powiat koszaliński

7. Sławomir Cichoń - powiat szczecinecki

8. Beata Sempołowicz - powiat koszaliński

9. Edyta Anna Czarnuch  - powiat sławieński

10. Marek Kęsik - Koszalin.

W rozmowie z nami, Adam Wyszomirski przedstawił swoje najważniejsze cele, które chciałby zrealizować - Pamiętajmy, że najbliższa kadencja to walka o pieniądze europejskie dla Szczecinka i regionu szczecineckiego z nowej perspektywy unijnej na lata 2014-2020. W tej kadencji udowodniłem, że potrafię skutecznie dbać w Szczecinie o interesy naszego miasta i regionu. Dzisiaj najważniejsze cele to: inwestycje drogowe czyli dokończenie remontu drogi 172 Barwice-Szczecinek, inwestycje w szczecinecki szpital oraz pomoc w stworzeniu klastra meblowego - bo dzisiaj miejsca pracy są najważniejsze. 

Komentarze (3)

Wilczyński 2014-09-15 22:28

Brawo Adam! Trzymam kciuki!

Wyborca 2014-09-16 08:48

Cieszę się, że Pan Adam Wyszomirski startuje w wyborach. Dla mnie jest to jedyna osoba, która dotrzymuje słowa i przede wszystkim coś robi.

czytelniczka 2014-09-16 09:31

takich ludzi nam potrzeba, młodych i z wizją! Gratulacje!

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: