Ukradli pokrywę studzienki kanalizacyjnej - interwencje Straży Miejskiej

  • KW
  • 2014-09-15 12:06:12
Ukradli pokrywę studzienki kanalizacyjnej - interwencje Straży Miejskiej
  • Foto: TV Gawex

Od 8 do 14 września strażnicy miejscy podjęli 122 interwencje w stosunku do 195 osób. Na 27 osób zostały nałożone mandaty karne, a na 10 osób zostaną skierowane wnioski o ukaranie.

We wtorek (9.09) około godziny 18:30 strażnicy ujawnili kradzież pokrywy od studzienki kanalizacyjnej w kompleksie garaży przy ulicy Sikorskiego. Studzienka została zabezpieczona przez strażników do czasu powiadomienia właściciela, a o fakcie kradzieży powiadomiono Komendę Powiatową Policji w Szczecinku

11.09.2014 około godziny 20:05 patrol Straży Miejskiej został wezwany do jednej z placówek opiekuńczo-wychowawczych celem sprawdzenia stanu trzeźwości dwóch nieletnich wychowanek. Jak się okazało, obie spożywały alkohol. Jedna z nich miała w wydychanym powietrzu ponad promil alkoholu.

W niedzielę (14.09) około godziny 13:15 na ulicy Koszalińskiej strażnicy udzielili pomocy dwóm kobietom, które przewracając się, doznały obrażeń ciała. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia, której załoga udzieliła specjalistycznej pomocy medycznej. W ten sam dzień około godziny 15:25 na ulicy Dworcowej strażnicy interweniowali wobec pięciorga bezdomnych, którzy w miejscu publicznym spożywali alkohol i swoim zachowaniem zakłócali porządek publiczny. Za popełnione wykroczenia zostaną skierowane wnioski o ukaranie.

Strażnicy, 13 września zabezpieczali także spotkanie integracyjne, organizowane przez Stowarzyszenie Razem Możemy Więcej na ulicy Połczyńskiej.

Info: Grzegorz Grondys, komendant Straży Miejskiej w Szczecinku. 

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: