Zakończenie sezonu motoryzacyjnego SCS Szczecinek

  • KW
  • 2014-09-14 14:57:03
Zakończenie sezonu motoryzacyjnego SCS Szczecinek
  • Foto: TV Gawex

Na płycie lotniska w Wilczych Laskach trwa, ostatnia w tym roku, impreza Klubu SCS Szczecinek.

Na lotnisko w Wilczych Laskach zjechali, po raz kolejny, fani motoryzacji z całej Polski. Można śmiało rzec, iż jest to największa tego typu impreza w północnej, a może i nawet całej Polsce. Miejsce tego zlotu staje się miejscem kultowym, gdzie na każdej imprezie, organizowanej przez SCS Szczecinek, pojawia się coraz więcej gości z całego kraju. Spotkać tam można wyjątkowych właścicieli wraz z ich wyjątkowymi pojazdami. Tak było i tym razem. Nie zabrakło szybkich, pięknych i oryginalnych pojazdów.

Wyścigi w ramach III Rundy Ultimate 1/4 Grand Prix Polski rozpoczęły się już od samego rana. Dziś, podczas III Rundy zostaną wyłonieni mistrzowie Grand Prix, którzy dzielnie zdobywali punkty w poprzednich rundach. Oprócz wyścigów organizatorzy zapewnili masę atrakcji. Chętni mogli oglądać pokazy driftu, a odważni przejechać się drift taxi. W strefie Show&Shine właściciele swoich aut prezentowali je, a także opowiadali o nich. Na zakończenie zostaną wybrane najciekawsze i najładniejsze auta zlotu. Organizatorzy zapewnili także stoiska gastronomiczne, stoiska z gadżetami i atrakcje dla dzieci, m.in. dmuchany zamek. 

Oczywiście, jak na każdym ze zlotów organizowanych przez SCS, nie zabrakło bardzo dobrej organizacji. Profesjonalnie przygotowane tory, bramki startowe, a także dbałość o bezpieczeństwo to przecież podstawa takich imprez. Szczecinecki Klub poradził sobie kolejny raz bardzo dobrze. 

Niebawem pełna relacja z imprezy w naszej telewizji.

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: