Joanna Pawłowicz kandydatem na burmistrza Szczecinka

  • Redakcja TV Gawex
  • 2014-09-06 12:09:14
Joanna Pawłowicz kandydatem na burmistrza Szczecinka
  • Foto: es

Ruch Obywatelski "Razem dla Szczecinka" podczas dzisiejszej konferencji, przedstawił swojego kandydata na burmistrza. Jest nim Joanna Pawłowicz, Radna Rady Miasta Szczecinek i Prezes SIS TERRA.

Celem dzisiejszej konferencji, zorganizowanej w Hotelu Viki, było przedstawienie przez Ruch Obywatelski kandydata, który zostanie wystawiony do listopadowych wyborów samorządowych. Kandydatem okazała się Joanna Pawłowicz, która wybrała na swojego zastępcę Romana Matuszaka. Opozycja nie ogłosiła postulatów wyborczych ani list kandydatów do Rady Miasta i Powiatu. Przedstawiono jedynie hasło wyborcze, którym ma być "tańsze miasto". 

Galeria zdjęć do artykułu

Komentarze (19)

KIKA 2014-09-06 13:22

Nooo,jeszcze tej brakuje....to na pewno wprowadzi zakaz jazdy samochodem po mieście.. żeby powietrze było lepsze .kobieta jest strasznie konfliktowa, więc ludzie zastanówcie się ....

Jolka 2014-09-06 15:20

A po co zmieniać burmistrza?

ola 2014-09-06 17:08

Ludzie tylko nie ta Pani ,ona nie wie co się w mieście dzieje tylko krono i nic więcej ,zastanówcie się!

Jolka 2014-09-06 17:10

A po co zmieniać burmistrza ?

miki 2014-09-06 21:17

Ludzie to proste umysły. Zabawa jest i jest super. a pracy zero. Wreszcie burmistrz pójdzie na zasiłek

Łukasz 2014-09-06 22:22

Po co zmieniać?! Może już dość zadłużania miasta?! Podwyżek podatków?! Nie gospodarnego wydawania pieniędzy.

Adas 2014-09-07 07:04

Wybierzmy Panią Pawłowicz to w Szczecinku będzie jak w Chinach, wszyscy będziemy zapylać na rowerach

Wyborca 2014-09-07 08:04

Ten zadłuża miasto. Podnosi podatki. Jest nieskuteczny.

Intelekt 2014-09-07 13:08

Ci, którzy są przeciwni pani Joannie nie mają argumentów i palą głupa

Mario 2014-09-07 18:32

Jak ta Pani zostanie burmistrzem, to wyjeżdżam..

max 2014-09-07 20:19

Może najwyższy czas zmienić Burmistrza, bo na ten łysy łeb już patrzeć nie można. Układziki, kombinatorstwo i buta. Za chwilę się okaże że szpital jest jego i jego kolesi. Może ta Pani coś zmieni. A jak nie to przynajmniej rozwali tą klikę ze starostą na czele. Powodzenia.

Bartek 2014-09-07 21:21

To ty wyjedz a ja wracam :) Może krono przestanie truć.

Dertaz 2014-09-07 22:42

up Mario to szerokiej drogi, jeśli ta Pani zrobi wreszcie porządek z Krono, to jestem za nią. Trzeba zamknąć ten zakład, nie jest nam potrzebny w mieście turystycznym.

Pozdrawiam 2014-09-08 12:00

Pierwszy postulat Pani Pawłowicz - zamknąć Kronospan, drugi zwiększyć liczbę bezrobotnych, trzeci wyludnić miasto, czwarty, zasadzić drzewa.

janjen 2014-09-08 18:12

Ludzie spójrzcie na te twarze za stołem,to nie są ludzie sukcesu,oni siedzą i wyglądają jak na jakiejś stypie nie chce by oni byli twarzami wesołego i pięknego Szczecinka.

Zbyszek53 2014-09-09 14:45

Wszystko chce obniżyć , nawet ingerować w budżety spółek by było taniej ale z czego. Sądzę, że nie jest możliwe obniżenie podatków obniżenie cen biletów czy wody w sumie rozdawnictwo pieniędzy. Jeżeli ta pani prowadzi budżet domowy to powinna wiedzieć i mieć pojęcie co można. To są tylko hasła wyborcze.

gość 2014-10-19 21:32

po co zmieniać- żeby Was nie lali pałami w radiowozach SM, ale Wam to pasuje lemingi. Wystarczy mi bym chwilę poczytał kpiarstwo tego obecnego na temat prywatyzacji Lasów Państwowych. Będzie jeszcze do Was SM strzelać jak pójdziecie na grzyby, no ale będziecie mieli zabawę w partyzantów pfu ...

michu 2014-10-22 19:25

tylko nie ona. Jak ona dojdzie do władzy, to pracy nie będzie

ellla 2014-10-28 11:39

pani joanna pewnie zamknie krono i ludzie wraz z rodzinami będą zdychać !!!!!