Szczęście razy dwa czyli bliźniaki

  • Irek Markanicz
  • 2014-08-22 17:54:09
Szczęście razy dwa czyli bliźniaki
  • Foto: Irek Markanicz

W piątkowe popołudnie odbyło się szczecineckie spotkanie bliźniąt. W parku miejskim, miał miejsce I Powiatowy Dzień Bliźniaków.

To kolejna rodzinna propozycja przygotowana przez SAPiK. Tym razem, specjalne zaproszenie zostało skierowane do rodzin gdzie są bliźnięta. Oczywiście wszyscy inni też mogli spędzić ciekawie czas w okolicach muszli koncertowej. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, część z propozycji była skierowana wyłącznie do bliźniąt. Bardzo dobrze że w tym miejscu pojawiły się pary rodzeństwa w bardzo różnym wieku. O swoich doświadczeniach mówiły m.in siostry Danuta i Alina. Panie nie ukrywają swojego wieku, skończyły już 81 lat. "Całe życie spędziłyśmy albo wspólnie albo bardzo blisko siebie, Bardzo dobrze jest mieć siostrę bliźniaczkę. Zawsze jest z kim porozmawiać i z kim się pokłócić. Mogę też powiedzieć że bardzo często myślimy o tym samym, tak już mamy"- tak o swoich doświadczeniach, powiedziała nam Pani Danuta.

Najwięcej podczas dzisiejszego wydarzenia było par w bardzo młodym wieku. To nie tylko bliźnięta ze Szczecinka, były też rodziny, które aby spędzić to święto przyjechały z... Poznania. Rodzice wychowujący taką parę podkreślają. "Dzieci jest dwa razy więcej, pracy jest dfwa razy więcej ale przede wszystkim mamy w domu podwójne szczęście". Relacje z wydarzenia zobaczą Państwo w poniedziałkowym programie TV "GAWEX". Zapraszamy też do obejrzenia naszej galerii, staraliśmy się sfotografować wszystkie bliźniacze pary, jakie pojawiły się podczas tego spotkania.  

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: