Wypadek na początek weekendu

  • Irek Markanicz
  • 2014-08-22 10:54:23
Wypadek na początek weekendu
  • Foto: Irek Markanicz

Rozpoczyna się kolejny, wakacyjny weekend i mamy pierwsze zdarzenie na krajowej jedenastce. Tym razem do wypadku doszło nieopodal miejscowości Turowo.

Jak relacjonują nam uczestnicy zdarzenia, na trasie zrobił się spory korek. Kierowca poruszający się srebrnym Audi zwolnił, zwolnił też mężczyzna jadący czerwonym Audi. Niestety tego manewru nie zauważyła kobieta prowadzące białego Passata. Volkswagen wjechał w tył czerwonego a ten w tył srebrnego samochodu. We wszystkich autach sporo było pasażerów. W dwóch samochodach podróżowały też dzieci. Na szczęście dzieci nie ucierpiały, ale kilka osób dorosłych trafiło do szpitala. Jedna ze złamana nogą inne z urazami górnej części kręgosłupa. Teren został na czas policyjnych czynności wyłączony z ruchu i błyskawicznie utworzył się spory korek. Co ciekawe w w czasie i rejonie zdarzenia, obecny był patrol szczecineckiej "drogówki". Do tego wypadku doszło na oczach szczecineckich stróżów prawa. Ten intensywny ruch na DK 11 związany jest z wakacyjnymi wyjazdami nad morze. Tak też było tym razem. Kierowcy obu pojazdów marki Audi swoją podróż nad Bałtyk, zakończyli koło Turowa. 

Komentarze (3)

Karol 2014-08-22 12:29

Wszystkiemu winien jest ten stróż prawa zaczajony za krzakami .Prosta droga a on pilnuje bezpieczeństwa, ciekawe czyjego? Na pewno nie kierowców i przechodniów ,których tam nie ma.Wyrabia normę.

mieszkaniec 2014-08-22 17:52

zobaczyli policję i zaczęli hamować

Raf 2014-08-22 18:05

Dobrze ,że stoją. Prawie codziennie mam tą "przyjemność" poruszania się na DK11 na odcinku PIła-Szczecinek, i widzę a zwłaszcza w sezonie letnim jak całe południe polski ciśnie nad bałtyk, jakby zaraz miał odpłynąć.O kierowcach z wielkopolskiej stolicy i nie tylko ,już nie wspomnę . Jednym zdaniem,partia buraków migrująca z południa na północ Polski. Dla "miszczów" riposty poruszam sie Insignia biturbo 195Hp

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: