Premier w Szczecinku!

  • Irek Markanicz
  • 2014-08-21 10:46:09
Premier w Szczecinku!
  • Foto: TV Gawex

Trwa obecnie intensywna wymiana korespondencji między szczecineckim Ratuszem a Kancelarią Rady Ministrów. Prawdopodobnie w pierwszych dniach października, Szczecinek odwiedzi premier Donald Tusk.

Jak poinformował nas burmistrz Jerzy Hardie-Douglas, dwa tygodnie temu podczas spotkania zachodniopomorskich władz PO z premierem Tuskiem, padła pierwsza deklaracja o przyjeździe do Szczecinka. To właśnie podczas warszawskiego spotkania, burmistrz Douglas zaprosił premiera Tuska do naszego miasta. Wizyta związana jest z otwarciem nowej części szczecineckiego szpitala. "Chcemy pokazać że taki model gdzie samorządy biorą odpowiedzialność za lecznictwo szpitalne może się sprawdzać" - podkreśla Burmistrz Szczecinka. " Nasz Szpital gdzie udziały ma Powiat i Miasto, jest przykładem jaki można pokazać całej Polsce, dodatkowo podmioty prywatne, które wraz ze Szpitalem tworzą nieformalne konsorcjum zdrowia, pokazują że warto w taki sposób przekształcać służbę zdrowia"- dodaje burmistrz. Jeżeli dojdzie do wizyty zapewne Szczecinek odwiedzi też minister Arłukowicz. Na razie organizatorzy nie podają żadnych szczegółów, wszystko będzie ustalane w wymienianej przez urzędy korespondencji.

Komentarze (15)

Dr.Szczecinek 2014-08-21 18:17

No tak prywata w szpitalu dobra rzecz, szpital się rozwija rośnie i kupuje nowy sprzęt tylko że w szpitalu chodzi o to aby leczyć ludzi a nie żeby mieć wszystko co najlepsze a leczenie ludzi spada na drugi plan, no chyba że Cię stać na to aby chorować to jak najbardziej .... I nie mówcie że z NFZ ktoś się wylecz z czegoś poważniejszego jak ból gardła..

Ale 2014-08-21 20:20

No to by było, najpierw Prezydent potem Premier i to tak po 600 latach

wtf 2014-08-22 00:16

ciekawe po co on tutaj? obecna kadencja wszystko przedstawia, zielona wyspe i POtezna siec autostrad itp. itd. By żyło się lepiej, tylko komu i kiedy? PO... to PO

Mandraq 2014-08-22 10:12

ciekawe po co

Baba Jaga 2014-08-22 12:16

Znowu będziemy w TVN - tym razem za darmo :). Cieszyć się - promocja dla miasta

Michał 2014-08-22 14:23

Przyjedzie większy złodziej w odwiedziny do mniejszego złodzieja i razem pomyślą co by tu jeszcze ukraść.

chłopak 2014-08-22 18:09

jakbym wiedział wcześniej to bym gównem go obrzucił, sory, taki mamy klimat.

Łukasz 2014-08-24 01:33

Szykujcie się trzeba go zbesztać za rozkradanie Polski! ZŁODZIEJ I KŁAMCA

Kamil 2014-08-24 01:56

Zdrajca, sprzedał Polskę i jeszcze śmie się tu pokazać. To ... jest bez honoru! (bo nie zaliczam tego już jako człowieka).

PrawdziwaPrawica 2014-08-24 11:23

Pan Premier nie ma tu czego szukać. Za jego kadencji zostało zniszczone już wszystko, co było możliwe do zniszczenia, zdemaskowana została korupcja w szeregach jego posłów. POdatki poszły w górę a bezrobocie wzrosło. Gdzie jest ta zielona wyspa ? P.S. A na koniec swojego pobytu na pewno nażrą się za nasze pieniążki, podatnicy ! :)

Pozdrawiam 2014-08-24 13:07

OOO jaka miłość do bliźniego panuje wśród rodaków - aż miło poczytać i posłuchać - To jest właśnie prawdziwe oblicze prawicy. Jak wygrają najbliższe wybory - to będzie właśnie tak!!

Marysia 2014-08-24 13:09

Super, super!! zapraszamy Pana Premiera w nasze skromne progi.

Stachu 2014-08-24 14:42

To ja nie wiem kim ty jesteś skoro tuska nazywasz bliźnim